SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dorodny zadek

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 10832

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1880 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9783
Data rejestracji 2008-01-29


bajerant ;)

sprawdz maila masz tam caly plan.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 49 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1681
rexmix- jak pisałam wcześniej,zamieszczę fotki niebawem,proszę o cierpliwość. Teraz interesuje mnie teoria na temat , może nie tyle rozszerzania co UWYPUKLANIA tyłka. Chodzi mi o to, żeby patrząc na pupę z profilu(rzut z boku), była ona wypukłym łukiem, taką półkulą jakby, a największy promień tej półkuli przechodził przez środek wysokości pupy, a nie niżej, jak np. w zadach latynoskich.Nie wiem, czy wyrażam się zrozumiale. Wymarzona pupa 2 jest dla mnie za mała, ale chodzi mi o kształt.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1880 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9783
mala ? nie przesadzaj sprawdzilas maila ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 49 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1681
rexmix- wielkie dzięki, przeczytałam, ale dopiero po wysłaniu wiadomości, bo byłam w trakcie pisania. Jesteć pewien, że pupa nie zniknie zupełnie od tych ćwiczeń?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1880 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9783
stanie sie jedrna z pewnoscia ;-p a o jedrnosc chyba tez chodzi ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 49 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1681
qkamil- dzięki wielkie, za pomoc w ułożeniu planu treningowego i cierpliwość.
rexmix- chodzi o wypukłość i rozmiar. Wymarzyłam sobie mieć duży tyłek w stosunku do reszty ciała. A że reszta ciała jest niemała, tyłek ma być słusznej wielkości.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1880 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9783
no ale chyba ma nie byc jak galareta ale jedrny ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 49 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1681
rexmix-jasne że tak, ale tego typu ćwiczenia są polecane paniom, które chcą zadek ZMNIEJSZYĆ. A tego bym nie chciała. O co chodzi z tą rejestracją w styczniu? Tak czy siak bardzo dziękuję i lepiej im się przyjrzę. A tak w ogóle trafiłam na forum jeszcze jednej pani mającej podobne rozterki. Jak dobrze, że nie jestem sama we wszechświecie.:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 49 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1681
Przerobiłam wszystkie podesłane ćwiczenia, również ćwiczenia z podobnych wątków, i mam pytanie: Podczas przysiadów, obojętnie, czy zwykłych czy wykrocznych, odczuwam jedynie pracę mięśni nóg, pośladków wcale. Przypomnę, że nóg nie chcę zmieniać, bo według mnie są ok. Czy dalsze przysiady mają sens biorąc pod uwagę celowość? Jedyne ćwiczenie, w którym ,czuję" pupę to ,siusiający piesek" oraz druga część ćwiczeń 8minute buns. Czy mogę ćwiczyć tylko te ćwiczenia, w których czuję, że pupa pracuje dla uzyskania zamierzonego efektu? Czy konieczne jest wykonywanie wszystkich zalecanych (obawa o zmianę kształtu ud)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
koleżanko... wg mnie powinnaś się z tym tematem udać do działu "Fitness" :) Tam chyba panie lepiej pomoga :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mass - davciol

Następny temat

MASS-iromen1

WHEY premium