SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dorian yates!aktualnie i za dawnych czasow

temat działu:

Z archiwum kulturystyki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 21567

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 280 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20014

http://www.sfd.pl/Moja_Garazowa_Silownia-t503679.html - moja nowa silka zajrzyj koniecznie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 280 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20014

http://www.sfd.pl/Moja_Garazowa_Silownia-t503679.html - moja nowa silka zajrzyj koniecznie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347429
szkoda ze jusz nie pozuje ale nie ta forma.Ale wrzucac dalej.Zaraz wrzuce filmik

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347429
http://pl.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347429
trening godzinny pod okiem doriana kosztuje 100 funtOf....kiedys znalazlem aktualny filmik yatesa jak napina czworogłowe ud i cwiczy na maszynie.Caly czas tryma forme

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4922 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21884
Dori i Robert

Jedz synku jedz, bo czasem grama brakuje do kilograma

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 134
mały jak jest w koszulce sie jakis zadaje bo rozebrany to jak potwór wyglada

niech zyje odbyt!!!!!!!!!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347429
znalazlem fotke doriana z 2008 r jak byl bez koszulki

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to dawaj, na co czekasz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 925 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13211
wielki czlowiekwidac ze kulturystyka dalej ogrywa glowna role w jego zyciu wielki szacun
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Noah Steere

Następny temat

Bob Cicherillo

WHEY premium