SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

doping i jak szybko nabrać masy mięśniowej?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3352

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

23lata

Waga

60kg

Wzrost

174cm

Obwód ramienia

30cm

Obwód klatki

nieznany - żebra sie policzy :-/

Staż na siłowni

dawne 2lata rok przerwy i aktualny powrót

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

nie ułożona ale wpierniczam wszystko co sie da i brak przyrostów

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

aktualnie - mietek

Cel cyklu

nabrać masy mięsniowej.

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

zielonego pojęcia nie mam

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

niska

Stan zdrowia

dobry :)

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

nieznany

PPM (podstawowa przemiana materii)

NZP - nie mam zielonego pojęcia.

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

klatka aktualnie 60kg (max zyciowy 70kg)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 241 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 818
witam!
mam problem z nabraniem masy mięśniowej, z dwa lata zażywałem suplementy - bezskutecznie - (nie wymieniam , za duzo tego)
zrezygnowałem na rok, powracam i oczywiście tym razem na grubo czyli DOPING, innego sposobu juz nie widze.
na dzień dzisiejszy idzie mietek...
23 lata 174cm i 60kg :-/ chciałbym ważyć chociażby 75kg a zarazem lepiej bym sie czół przy takiej masie i oczywiście sylwetce. Doradzcie coś... ja na dzień dzisiejszy chciałbym by ktoś dobrze poprowadził moje początki z dopingiem. jak narazie jestem w połowie mietka (100 - 10mg) widać sporawą poprawe w sile, jeszcze 3 tygodnie temu nie mogłem wycisnąć 50kg - przykre - wiem , ale szczere.... wczoraj 60kg wycisnąłem :) więc ucieszyłem sie sporawo, co do dalszego postępowania to nie wiem czy dołożyć kolejne 100 mietka + Universal Nutrition - Torrent + Mass Core czy też nie zabrać sie za teścia cypionata, jesteście obeznani w tych sprawach więc prosiłbym o wasze opinie i sugestie, można pytać i wytykać wady, to jedynie mnie pomoże a nie zaszkodzi :) regularne spożywanie posiłków (ze względu na prace: 8h - 10h dziennie) siłownia domowa: 120kg obciążenia 4 hantle skrecane ławeczka, gryf prosty gryf łamany kilka stałych wolnych hantli - nie posiadam atlasu ani wyciągu... moge opisać systematyke moich codziennych ćwiczeń. prosze jednak o wyrozumiałość i powage :) oraz o pomoc!! pozdrawiam!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 154 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4239
A jak się połamałem w wypadku samochodowym, dostrałem apetytu, zero ruchu , jadłem 2 obiady i dalej głodny, plus łyczek gainera - i konkretna szama ruszyło. Teraz zdaje sobie sprawę że wtedy nic nie jadłem - tylko mi się wydawało że jem dużo. 37kg mi poszło w 4 lata - jakość słaba ale teraz mam problem większy aby schudnąć niż aby przytyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2489 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 47668
Po pierwsze ułóż porządną dietę. Mietka odstaw, i zacznij jeść.

>> JUICE IRELAND TEAM <<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2246 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35386
napisz co przykladowo jesz przez caly dzien
1

O jedna osobe mniej na ziemi? A jakiez to ma znaczenie?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 26317 Wiek 110 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 135739
Może pora hmm zainwestować w diete i skupić się na niej ? a nie brać sie za mietki sretki i podobne temu rzeczy. to nie jest magiczny środek który zrobi z ciebie bydlaka, jak nie zaczniesz jesc jak chłop. Wiec przygotuj sie na to ze czar szybciej pryśnie niż sie spodziewasz. i rozczarowanie bedzie.

>Trening czyni mistrza<

Zabija nas to co najbardziej kochamy..


SFD Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94906 Napisanych postów 364908 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670422
masz niedowagę leży odżywianie i to totalnie,tutaj nie ma co za duzo kombinować jak na razie duzo kcal,min 5 posiłków dziennie do każdego posiłku po łyżce oliwy,nie musisz patrzyć tak bardzo na źródła węgli byle bys jadł duzo,makaron,ryż,kasza,płatki kup gainera i pij 2-3 razy pomiedzy posiłkami masa ruszy.Minimum pół kilo mięsa kilka jajek i kostka twarogu tłustego,dużo owoców mozesz je jeść śmiało.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 241 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 818
marcin nie rozumiem z tym czarem: ja jadam z rana 4 do 6 kawałków chleba pomidor ser topiony wędlina makrela dżem gzik, obiady przeważnie mięsko, kotlet drobiowy, schabowy, pierś z kurczaka w formie filetu albo całą pierś kroje na kawałki i przyprawiam, przeważnie ziemniaczki do tego i 2 jaja sadzone. w pracy kanapki, kolacja co w domu jest - otwieram lodówke i jem, kiełbaska, chlebek - jaj mam dużo bo kury są :D więc nieraz jajecznica z cebulką... generalnie w spożywaniu zmienny mam obiad nic po za tym...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 241 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 818
ooo łodzianin dzieki wielkie... makaron tez nieraz bywa ale ryżu wogóle nie jadam ani kaszy ani płatków... tzn zaczne :) gainerów juz zjadłem sporo zazwyczaj kończy sie przytyciem w granicach 2kg potem spadek :-/ a siłownia tak samo i jedzenie tak samo... nie mam pojęcia dlaczego potem wszystko leci w dół... danabol zostawie i skończe do końca bo mam większy apetyt teraz i pompa nieźle zostaje oraz siły duzo więcej. co do gainera to może cos polecicie ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 26317 Wiek 110 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 135739
Po prostu warto jest ułożyć dietę mniej więcej bo za malo kalorii wychodzi ci z tego co spożywasz w ciągu dnia i nie idzie nic do przodu.

>Trening czyni mistrza<

Zabija nas to co najbardziej kochamy..


SFD Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 241 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 818
Wiec przygotuj sie na to ze czar szybciej pryśnie niż sie spodziewasz. i rozczarowanie bedzie.
marcin co chciałes powiedzieć przez to ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 26317 Wiek 110 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 135739
wghiszpan
witam!
mam problem z nabraniem masy mięśniowej, z dwa lata zażywałem suplementy - bezskutecznie - (nie wymieniam , za duzo tego)
zrezygnowałem na rok, powracam i oczywiście tym razem na grubo czyli DOPING, innego sposobu juz nie widze.



o to bo po przeczytaniu wynika to tak, iż myślisz że po mietku czy teście zaczniesz rosnąć fakt wody naciągniesz nic więcej, jeżeli będziesz dostarczał BTW i podbijesz kcal to ruszy ci waga bez mietków i całej reszty A jeżeli nie bedzie odzywiania tak jak powinno no to jednak wtedy rozczarujesz sie

>Trening czyni mistrza<

Zabija nas to co najbardziej kochamy..


SFD Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 241 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 818
aaaaa nooo oki dzieki :) macie jakiś pomysł jak przyrządzić ryz?? :D myślałem nad sosem pomidorowym albo podsmażana papryka z kurczakiem :P
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Potrzebna rozpiska Na cykl Boldenone + testosterone

Następny temat

Deka z omadrenem i jaki odblok prosze o pomoc

WHEY premium