SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dobry cykl ? meta najpierw pozniej kre

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4076

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 406 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1568
a co nie spotakles sie ze po cyklach sterdowcyh bierze sie kreatyne na podtrzymanie wynikow?

dla mnie to bardzo madre jest

Remember The Name
http://body-factory.pl/showthread.php?t=8866
gdzie *** trzeba wpisac body-factory
.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1528 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17554
Spotkalem spotalem sie ,ale efekty czegos takiego byly strasznie mizerne(szkoda pieniedzy).Lepiej zostawic sianko na nastepny cykl 1-1,5 miesiaca nie spadnie tak duzo.A i tak na kretynie spadnie i sila i masa!!!Poco wiec sie oszukiwac. Nie jestem teraz pewien czy SAA i kretyna dzialaja na podobne receptory w organizmie(moge sie myslic). Musialbym odswiezyc wiedze

Zmieniony przez - Maniek_M w dniu 2008-04-06 23:42:02

Niech masa bedzie z wami ....:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3215 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21170
Wogóle stopien zaawansowania masz bardzo niski żeby się brać za SAA.to do autora postu... jeżeli na ciebie odżywki nie działają to przemyśl to co robisz. może dieta kiepska... zły trening itd... Niemysl ze po SAA masa pojdzie w górę jeżeli niemasz diety dobrej... skonczysz cykl masa(woda) zejdzie... i trzeba bedzie kase na następny a już żadne suple nie podziałają tak jakbyś chciał...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 280 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6133
goździkowa przypomina, na spadki kreatyna

każdy rozstęp to postęp

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69
oki wszystko jasne mamy troszke ruznych zdan fajnie ale dzisiaj zakupilem CREA MASS 1,5kg i zamiezam to łyknąc po cyklu z metanabolem mam nadzieje ze po tym troche masy zostanie.
jak myslicie mete mam zamiar wziasc piramidką 1 tydzien 2 drugi 3 trzeci 4 piaty 3 szusty 2 i w piatym dozuce wlasnie CREA MASS czekam na opinie i moze lepsze rozpiski
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
a creamas to nie przypadkiem cukier z dodatkiem kreatyny? smacznego. nie zapomnij dorze wyszczotkowac ząbkow po kazdym cukrowym szejku.

chcoesz koxowac - koxuj, ale przynajmniej odzywki dobieraj tresciwe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
futro89 - ja mysle, że ty jednak żartujesz- wszystkie znaki bowiem na niebie i ziemi mówią, że predzij nabawisz sie problemów ze zdrowiem niż cokolwiek ci urośnie/chybaże przerośnie/...
musisz wiedzieć, że przy stosowaniu saa kreatyne trzeba brac ostrożnie, a najważniejsza rzecza jest to czego nie masz- b. dobre odżywianie- inaczej organizm powyciaga ci wszelkie potrzebne składniki z kości i twoich najważniejszych organów...
bedziesz chodzącym -sorry za okreslenie- "przeżartym rupieciem"...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
tak w ogole to zly dzial
przenosze

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69
troche za duzo gadacie 100 mety to nic koloesie biiorą po 300 wzwyz mam nadzieje ze pójdzie a dietę juz mam wlasnie zaczynam najpierw od Crea mass pytalem sie paru chlopow i chwalili tą odzywke mam nadzieje ze nie wyzucilem 70zl w bloto takze do tego dieta dobry trening i na koncu metanabol napisze njakie rezultaty za 2 ('');
('');
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
i pewnie zgarniesz bana jak bedziesz sie z mety chwalil w tym dziale.

skoro sam wiesz najlepiej - to po co przychodzisz i sie pytasz?

co to jest dac sobie z zyle here raz na tydzien skoro niektorzy wala dzien w dzien i zyja i z tego wychodzą?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mieszanie STERYDOW--->POMOC!!!

Następny temat

dobry cykl ? metanajpierw meta pozniej kre

WHEY premium