SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

do domu

temat działu:

Usuniete tematy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5788

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2628
Ja wczoraj zadzwoniłem do firmy i dowiedziałem się tyle, że ktoś zapomniał, przecież to takie oczywiste ;)
No i drugi raz wysłalem przedstawienie problemu, a teraz sobie czekam, na razie jeden dzień minął bez odzewu, ale co to jest jeden dzien do tych 3 tygodni :) pozdrawiam, zadowolonych klientów :]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51571 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To chyba o wszystkich zapominali, też dzwoniłem wczoraj i rozmawiałem z panem od reklamacji.Okazało się, że nie ma jej nawet w rejestrze mimo moich 3 telefonów i 2 wysłanych maili.Więc Duda ich głupie tłumaczenia są nie na miejscu.Po co nam sprzęt który jest nie kompletny?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2628
nie no, mój jest kompletny, dostałem nawet jedną srubę więcej, co prawda bez nakrętki, ale z podkładką :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2628
drugi dzień...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2628
trzeci dzień.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2628
czwarty dzień
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 390 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15203
Masz cierpliwość. Podziwiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51571 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie tylko on czeka już tyle dni...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 390 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15203
Dziwi mnie, dlaczego mimo tylu problemów tylu klientów ludzie tak chętnie kupuja u Keltona.

No offence oczywiscie, nie jestem jakims wyslannikiem konkurencji i nie mowie, ze sprzet jest zly, bo zapewne, gdy nie ma on usterek, to jest na wysokim poziomie.

Chodzi o sama obsluge klienta, a raczej jej brak. Nie lepiej by Wam bylo zatrudnic osobe, ktora dzwonila by po ludziach i po prostu informowala jak sie sprawy maja, skoro obecni pracownicy nie maja na to czasu? Ludzie pracujacy u Was chyba nie sa glupi i potrafia zrozumiec klienta, ktory jest mocno niedoinformowany. A to jest wlasnie najgorsze.

Czesto uzupelniam sprzet na swojej silce i zawsze przegladam Wasza oferte i innych firm i po prostu nie mam odwagi u Was czegos zamowic, widzac jakie problemy macie z kontaktem z klientem.

Widac macie tyle zlecen, ze niektorzy nowi klienci traktowani sa jakby byli Wam dorzuceni na sile.

Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2628
jedym z problemów mojej ławki jest brak stabilności w przedniej nóżce. W mojej ławce mocowanie jest na śrubę poziomą, a w recenzjach sprzetu widzę, że chłopaki mają srubę w pionie, może przez to ławka 'pływa'
https://www.sfd.pl/Zestaw_Spartan_II__moje_wrażenia-t498702.html
https://www.sfd.pl/Zestaw_spartan_II_+_stacja_na_nogi-t516895.html
w tych linkach są zdjecia gdzie widać ich mocowania. pozdrawaiam wszystkich 'zadowolonych klientów' :)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Suwnica Smitha w wersji HARD.

Następny temat

Czy otrzymał bym rabata na te produkty?

forma lato