SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

do cell pump

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 997

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 14 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 504
co najlepiej kupic do cell pump na czwarty cykl
cykl max 110zł ??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 5491 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 48118
a co jest Twoim celem?

ale jesli nie masz to kup:
witaminy i minerały, omega 3 - to się przydaje zawsze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 14 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 504
cel siła.masa do cell pumpa cos do 40zł żeby dużo dało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 5491 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 48118
1kg wołowiny ... poważnie

franek masz 15 lat?
W jaki sposób się odżywiasz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 150 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2644
Mono kreta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 14 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 504
no jem na pewno ponad 100g białka zależy od dnie czasem z 200g diete mam ale mało sie jej czy mam :) teraz mam :
biceps-36
klatka-106
i chciałbym z 2 cm w łapie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 14 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 504
z 2 porcjach cell pump jes 8g kreatyny a organizm jest w stanie max przyjąc 10g dziennie ja jeszcze młody jestem to 8 już starcza :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 5491 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 48118
osiągniesz nawet i + 10cm w łapie tym szybciej im szybciej zdaszsobie sprawę że istotniejsze od tego co weźmiesz jest to co jesz.

Nawet najlepsze stacki kreatynowe nie dadzą Ci ani grama mięśni jesli nie dostarczysz mięśniom odpowiedniej ilości makroskładników.
I nie chodzi tylko o białka, ale też o proporcje węglowodanów i tłuszczy w diecie.

Ponawiam pytanie... Franek ile masz lat?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 14 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 504
15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 5491 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 48118
Franek napewno nie spodoba Ci się to co powiem ale uwierz mi korzystanie z takich stacków kreatynowych w Twoim wieku nie jest najmądrzejszym wyjściem.
W Twoim wieku organizm jest w takim okresie że fantastycznie rozwija się bez zadnego dopalacza z zewnątrz.
Jeśli jeszcze nie kupiłeś Cell Pumpa to zainwestuj te pieniądze w dobrą randkę z fają koleżanką.
Napewno zyskasz dzięki temu znacznie znacznie więcej...



pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 14 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 504
okk pewnie masz racje
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy węglowodany są konieczne....

Następny temat

KO + HP

WHEY premium