SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dluga przerwa,

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2001

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 0
witam wszystkich specjalistow, mam pytanie,mianowicie moja przerwa w treningach miala ok9 m-cy
chce wrocic, cwicze MT oraz na silce, mysle ze dobrze bedzie jak sobie kupie na poczatek jakies same weglowodany? prawda?
i tu pytanie jakie polecacie, powiedzmy ze cena niegra wiekszej roli,

Muay Thai - TARGETH KLUB

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 964 Wiek 26 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15523
To zalez każda firma ma swoje lepsze jak i gorsze produkty.Mnie osobiście do gusty przypadł olimp (myśle że większośc z jego produktów jest dobra jakość/ilość/cena).Jesli chodzi np o suplementy które składają się z jednego trzonu jak np Monohydraty to z każdej firmy jest to samo i płacisz tylko za firme

~ "...obraża mnie ten obraz próżności - pokaz mody a nie możliwości..." ~

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 473 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14663
jablczan kreatyny
tauryna
Zma(apteczne)

sila powinna isc,

Jedyne w co warto inwestować to w siebie. Szam i Rośnij

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 187 Wiek 5 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7571
Siema
Carbo,mounster mass,mass XXL
PZDR

Venom2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 187 Wiek 5 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7571
tak odrazu po 9miesiącach przerwy walic jabłczan,raczej ja bym nie polecal,najpierw dopracuj diete przyzwyczaj mięsnie do treningów, a pózniej ewentualnie kreatyna .
PZDR

Venom2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 473 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14663
kolesiowi nie zalezy na masie tylko na sile, jak nie brales mono mozesz pojechac 2.jablczan 3.ester,cytrynian 4.stacki-nobostery komibinacji alpejskich jest duzo.

Jedyne w co warto inwestować to w siebie. Szam i Rośnij

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 964 Wiek 26 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15523
g**** prawda !

Po takiej przerwie musisz mięśnie przyzwyczić do trenignu.Na poczatek jakaś ogólnorozwojówka.Potem już jedziesz konkretnie.Na suplementy czas przyjdzie później.Teraz dieta trening i odpoczynek.Musisz wrócić do formy sprzed przerwy.Siła itak pójdzie jak cholera i nie potrzebne Ci żadne kreatyny !

~ "...obraża mnie ten obraz próżności - pokaz mody a nie możliwości..." ~

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1073 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14855
Nie bierz zadnej kreatyny. Dieta, trening i tyle wystarczy sila ci szybko pojdzie w gore przynajmniej jak tak mialem. Mialem kiedys przerwe kolo 5 miechow. Po 2,5 miesiacach ciskalem juz 90% tego co bylo przed przerwa. A kretke pozniej wrzucisz.

PODSUMOWANIE TEST: Fitness Authority KA GJL + KA + VITARGO by CZB -> http://*******/18cq 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 473 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14663
nikt mu nie karze brac odrazu to oczywiste jak by kazdy mial szczegol uwzglednic to to forum by sie zamienilo w lawine spamu.

Sokoro nie miales doczynienia jeszcze z ciezarami to cwicz na sucho(dieta = 6 zbilansowanych posilkow) bez kretki narazie, po 3 miesiacach mozesz jechac z kreatyna nie ma na co czekac, co i rusz wychodza nowe wiec masz oc jesc.

Szam i Rosnij

Jedyne w co warto inwestować to w siebie. Szam i Rośnij

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 964 Wiek 26 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15523
BoxeR1984 ja ******le skoro pisze że miał 9 miesięcy przerwe tzn że wcześniej ćwiczył co za tym idze wszystkie Twoje posty są bezsensu...wiadomo że nikt mu nic nie karze brać jedynie co to możemy mu zaproponować...Ty natomiast zaproponowałeś mu coś co przyda mu się za 3-4 miechy nie uwzględniając tego w treści...co do szczegółów kultysrystyka jest takim sportem w którym własnie te cechy decydują o sukcesie...forum jest po to by dzielić się swoimi spostrzeżeniami i doświadczeniami co do spamu nie Tobie to oceniać bo są od tego odpowiedni ludzie To tyle z mojej strony.Co do autora to odpowiedz na pytanie oczywiście ma zawartą w moim poprzednim poście...

~ "...obraża mnie ten obraz próżności - pokaz mody a nie możliwości..." ~

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 473 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14663
fakt to przeoczylem^^

Jedyne w co warto inwestować to w siebie. Szam i Rośnij

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 187 Wiek 5 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7571
jak Arriva

Venom2

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Stacker 2 z USA - Co to jest?

Następny temat

L - glutamine i L-karnityna

WHEY premium