SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dlaczego nie mogę robić brzuszków?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1714

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 29
Witajcie. Mam dla Was pytanie, nad ktorym sie juz dlugo zastanawialam! Robiac brzuszki, a pozniej A6W (w 1/3 moze;)) zauwazylam, ze po tych cwiczeniach strasznie boli mnie glowa i musze sie polozyc na 10 minut. I to wcale nie jest tak, ze zbyt mocno spinam miesnie szyi, gdyz bardzo przykladalam sie do tych cwiczen (A6W), wolalam je nawet robic wolniej a dokladniej niz w okreslonym szybkom tempie. Po 2 tygodniach A6W zauwazylam lekkie zmiany na brzuszki, wiec chcialabym do tego wrocic, albo znalezc cos zamiast, ale gdy znow probuje, problem wraca. Moze to byc cos z cisnieniem? Prosze o porade.

Przy okazji chetnie przeczytam porady na temat schudniecia z nog (lydki sa ok, ale od kolana w gore to dramat), brzucha (moj najwiekszy kompleks) i rąk.

Płeć: Kobieta

Wiek: 23

Waga: 58.7

Wzrost: 158

Obwód klatki: 92

Obwód ramienia: 30

Obwód talii: 74

Obwód uda: 63

Obwód łydki: 36

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: 30

Aktywność w ciągu dnia: praca siedzaca

Uprawiany sport lub inne formy aktywności: do pracy i spowrotem na rowerze (2x50 min.), 3 x w tygodniu rolki (ok. 2 godz.)

Odżywianie: staram sie jesc zdrowo, maslanka, jablko, kiwi miedzy posilkami, bardzo czesto jednak potrzebuje czegos slodkiego (np. batonik) lub gorzka czekolada; pije zielona herbate, nie slodze kawy, czesto jem pozno kolacje (kanapke lub zupe) - nawet ok 20

Cel: redukcja rozłożona w czasie

Ograniczenia żywieniowe: raczeni bez ograniczen

Stan zdrowia: podwyzszona prolaktyna, problemy hormonalne ale moja waga to wynik mojego zaniedbania:)

Preferowane formy aktywności fizycznej: na pewno rower i rolki - pokocalam to, chcialabym biegac od czasu do czasu na zmiane z basenem, nie lubie biegac ale swietnie si epo tym czuje, z ato plywa uwielbiam ale mam daleko na basen

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: -

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: nie

Stosowane wcześniej diety: -
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie

Następny temat

Dieta redukcyjna do oceny :]

WHEY premium