SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dla zaawansowanych i to mocno...

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3394

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
cynamon, R-ALA, green tea extract.. stosuj te suplementy a co do uzywania/laczenia clena i t3 to proponuje duuuzo poczytac na temat tych srodkow bo widze, ze nawet teoria kuleje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale jedno mnie generalnie zastanawia
piszesz dla zaawansowanych
chciales im przekazac jakas wiedze, czy poprostu nie potrafisz sie poprawnie wysławiać? a moze to ze mna jest cos nie tak??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6263 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38431
słowo zaawansowany mozna roznorako rozpatrywac.
Niekotrzy mysla ze są zaawansowani biorąc omke dziennie ale moze nie o to chodzi

hihihi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pozatym 20kg masy ciała to zaden problem na enanie+deka+reszta, ja to samo zrobilem na metaniku suprze i propie czyli duzo mniej "masujacych" srodkach i to w niecałe 7tyg...

takze moze najpierw zajmij sie czym innym niz kombinowaniem takich hardcorowych cykli...
po pierwsze zrzuc fat zeby chociaz wiedziec ile rzeczywiscie MIĘSA masz...
byc moze okaze sie ze popełniasz jakieś kardynalne błedy w innej swerze niz doping

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 5693 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31085
j/w

.__._.__.__||_
/.__||.'__/|_-_|
..(_.||..|......||_
\_,_||_|.......\_/...:LIGHT!:.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
w sumie j/w
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
a w roznicy j/n
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20
Zaawansowanych-bardziej chodzi o tych co maja pojecia praktyczne o cytomelu, bo nie chcialbym sie sie akurat z tym srodkiem pomylic... Galenika: Jak zrobiles tyle masy na takim cyklu, to chyba w tych srodkach byly jakies wynalazki ll, ktore chcieli na kims przetestowac. Jakbym ja lecial na krotkich estrach, to moze bym osiagnal 5kg-no chyba ze antyestrogeny na polce bym ogladal. Co do fatu, tez jakis pomysl tylko ciezko wykonalny jakzem spadl jak pies, na ulice by po tym ciezko by bylo wyjsc stad antoni na start, a pozniej moge sie tym odpowiednio zajac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
no to jak chcesz porad praktycznych to napisze, ze przy 2dawkach ECA i 4tabs sally po zwiekszeniu T3 z 50mcg do 75mcg mialem nieprzespana noc i generalnie serce nap*****alalo jak oszalale wiec wszystko powoli i spokojnie i co najwazniejsze patrzec na reakcje trzezwym okiem i razem z wnioskami postepowac tak jak organizm nakazuje..

Zmieniony przez - e-lite w dniu 2005-06-07 12:59:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20
E-lite No i wlasnie o to mi chodzilo, wole znac pewne granice gdzie sie moze niebezpiecznie robic. Co do obserwacji, to mozesz byc pewien, ze nie mam ochoty przegisc. Dzieki bardzo za pomoc. Pozniej to odpowiednio nagrodze. Pzdr!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Deca ?? o co chodzi?

Następny temat

Czy warto

WHEY premium