SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dieta na mase dla 14 latka.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9784

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 673
Wielkie dzięki k3ho
Będe się starał trzymać dietke, mam nadzieję, że wytrwam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Za mało kalori ma ta dieta żeby była na mase co prawda masz dopiero 14 lat ale 2500 kalori to jest za mało do tego żeby robić mase powinieneś ją zwiększyć do 3500.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 673
ej, ale narazie a jadłem dość mało i sądze, że puki co 2500kcal jest w porządku, bo powiedzmy, że teraz jem 1500kcal dziennie, a jakbym to tak drastycznie zwiększył o 2000 to chyba nie wyszłoby mi to na dobre..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przyrost masy jest związany z dużą ilością kalori zawodowi kulturyści jedzą od 10 000 do 12 000 kalori dziennie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 1451 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31117
dobra ale on waży 60 kg i może nie ma za dużej aktywności fizycznej więc nie mów mu że ma żreć 3500 kcal... Sam co prawda żrem ponad 4000 kcal i mam 15 lat ale waże obecnie 90 kg więc troche więcej autora

Zmieniony przez - jarot09 w dniu 2006-10-16 17:22:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 673
a polecalibyście jeść jakieś odżywki? bo chyba gainer by się jakiś przydał.. mam jeszcze po bracie z pół kilo mass xxl trec'a czekoladowego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1422 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11303
Jak można być za młodym na diete? Można być za młodym na typowe ćwiczenia siłowe ale nie na dobre, zdrowe odżywianie... bez komentarza.

Szczyt siły - wyprostować gryf łamany.

Faceci rodzą się piekni, kobiety muszą się malować .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja nie pisze co on ma robić tylko to że jeśli chce mase to na 2500 tego nie zrobi bo jest za mało ,a to co on zrobi to jego sprawa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 673
ej goodrige, a gdzie miałbym najlepiej wsadzić te dodatkowe kalorie i w jakiej postaci ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
to jego pierwsza dieta, 2500 jako pozycja wyjscjiowa jest idealna, z czasem korygacja w gore lub w dol zaleznie od obserwacji. Dobrym zalozniem jest ze jak masowka jest dobra to powinno sie lapac okolo 0.5 kg na 2 tyg. Choc na poczatku moze lapac wiecej, ale styka patrzec w lustro jak bezbol rosnie to uciac z 200-300 kcal jak masa nie dizie to dorzucic z 200-300 kcal procesy te powtarzac az do sutalenia optymalnego poziomu. 3500 kcal dla 14 nastolatka na dziendoby to by chyba z kibla nie schodzil a i przy 2500 dziennie to bedzie tam na pcozatku codziennie 4 razy :D bo jak pisze ze to i tak 1000 wiecej niz normalnie.

Co am zdrowe odzywianie wspolnego z dieta? Nie uwazam zeby jedzenie dzien w dzien tego samego rpzez dluzszy okres (a tak wyglada ta dieta i kazda kulturystyczna) mialo cokolwiek wspolnego ze zdrowym odzywianiem. Zdrowe odzywianie to wlasnei to co proponowal k3ho a nie dieta kulturystyczna ale jak chce to niech jedzie. Raczje mu nei zaszkodzi tlyko wypaczy myslenie krecenie sie wokol kulturystyki i ustawianie w tym wieku wszytskeigo pod jej katem. Czy warto? Kazdy wybiera swoj hardcore wiec zycze mu powodzenia w dazeniu do celu.

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

na pożarcie mięsożercom

Następny temat

w czym bialeczko

WHEY premium