SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dawkowanie mety pmp 1 cykl

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10419

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 162 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3091
ok masz racje zobacze jak organizm bedzie reagował na ten pierwszą stycznosć z koksem

przerwa ile powinna trwac ? 6 tygodni ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 306 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3305
mysle ze najlepiej z 2 miesiące. Ale teścia zawsze mozesz sobie wziąć samego. Meta moim zdaniem najlepsza jako kickstrarter. Potem idzie elegnacko

Pomogłem? Daj SOGa:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 162 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3091
hmm czyli na 2 cykl walnać propa solo 6tygodni czy meta + prop czy meta + oma ? spotkałem sie z opinami ze przy kazdym testosteronie meta musi sie znaleź :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 306 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3305
to czytałeś wypowiedz jakiegos idioty:)

Pomogłem? Daj SOGa:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 261 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15316
Zrób pierwszy cykl i skup się na nim, a dopiero będziesz myśleć o drugim. Jak kupisz sprzęt na drugi cykl, to wątpię, by przerwa po tej mecie trwała dwa tygodnie jak zobaczysz ile spadło.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 306 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3305
nie ma zadnej reguły, jedynie jest reguła ze przy blokujących sterydach konieczny jest do cyklu teść zeby uniknąć spadkow libida i tzw " deca dick" mozesz śmiało na drugi cykl walnąć teścia solo

Pomogłem? Daj SOGa:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 162 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3091
poprostu jestem ciekawy jak jak to dalej bedzie wygladać :)

teraz to się juz pogubiłem tyle tych mozliwości ;D

Zmieniony przez - 0omo0 w dniu 2011-12-25 22:30:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 261 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15316
W SAA ciekawość to pierwszy stopień do piekła Ale zdarza się także, że do nieba
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 261 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15316
Dlatego za wcześnie na takie planowanie. Zrobisz pierwszy cykl, będziesz mądrzejszy o to, jak działa na Ciebie meta. Może zechcesz ją użyć jeszcze, a może zaleje Cię jak prosiaka, bo nie umiesz zadbać o miskę, może stwierdzisz, że musisz redukcję zacząć wcześniej na wakacje. Poczekaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 162 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3091
jednak cos w tym jest ze jak sie jeszcze nie skonczy jednego cyku juz mysli sie co uderzyc na drugi, w moim przypadku nawet nie zacząłem pierwszego a juz myśle o drugim

a jakie były wasze pierwsze i drugie cykle ?
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DEKA PMP

Następny temat

pomoc w ssa

WHEY premium