SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DEKA PMP

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3656

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 306 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3305
Brał ktos? Jak odczucia?? Tytlko nie gadajcie " rzal ale gufno nie bież tego szitu" itp Tylko niech sie odezwą Ci co brali. Świąteczne SOgi polecą !!

Pomogłem? Daj SOGa:)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2136 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54061
bralem ale to jeszcze przed wakacjami i dzialala jak powinna libido troche mi sie zmniejszylo i stawy nie dokuczaly wcale
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 261 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15316
Biję od tygodnia, to za jakiś czas się wypowiem, ale i tak chyba mam fejka,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 306 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3305
Jak bierzesz z tesciem to róznie moze byc z tym sprawdzeniem czy działa:D no chyba ze ladujesz samą to bardzo szybko sie okaze:D

Pomogłem? Daj SOGa:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 261 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15316
Fakt, test też idzie, ale już od października, także jeśli ta deka to deka, to ją poczuję. :) No, chyba że w niej też teść siedzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 511 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2654
wale od tygonia bolda i deke PMP i testa globala, cos zaczynam czuc, wlasnie bylem na badaniu powinny wyniki byc na dniach co jest w organizmie, zawsze to robie na poczatku cyklu aby nie bic samegeo oleju, jak na razie jeszcze sie nie naciolem na deke ale bralem innych firm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2204 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24351
bije ale nie wiem jak mam Ci powiedzieć czy działa bo tescia lecę więc jestem HEROSEM
ale na pewno stawy nie bolą i to przy dużych cięzarach lub tez w ciezkiej pracy fizycznej :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
taki maly offtop.

Z tego co pamietam to pisales Polako, ze w koplni pracujesz. Gdzies widzialem taki art, ze w australii jest duzy deficyt gurnikow. Kopalnie rentowne, ale chetnych malo bo praca ciezka i ze tam gornik z doswiadczeniem zarabia w ciagu roku ponad 100 tys dolarow usa ;) Dla nich z doswiadczeniem to taki, ktory pracuje ponad 3 lata. Nie wiem jak u Cieie z jezykiem, ale 2, 3 lata takiej pracy tam i jest dobrze :).

W ogole to szacun, ze po takiej harówie znajdujesz jeszcze czas i sily na to co lubisz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2204 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24351
wiem ze potrzebuja ja musze odj**ac szkole 2lata mi zostalo gornicza potem pojde do dozoru i bede mial 2,5roku dołu roboty to moge wyjechac tam bez problemu i gdy bedzie taka okazja to tam jade :) juz sie dowiedziałem co i jak tam wyglada i zarobki na rok sa od 240tys zł do 430tys zł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 186 Wiek 11 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3111
Tak Polako,tylko nie zapomnij ze tam zycie troszeczke wiecej kosztuje ;) Choc jest to dobra alternatywa, bo na kopalni na Slasku raczej przyslosci nie ma, moj tesc cale zycie harowal,piatki soboty,swieta nie swieta a emeryture ma 3000zl i gdzie tu kuzwa sens i logika... jw. szacun dla tych co po grubie ida jeszcze na pake ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 5394 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70736
kwestia przystosowania.Tylko początki są ciężkie.

A ciężka praca jest na ściane/przygotówkach,reszta to tylko sprowadza się do zjazdu i zrobić tak by godziny jak najszybciej leciały.

streetboy już tak nie przesadzaj.Pokaż mi biednego górnika.Tylko pijusy i złodzieje mają lipe z emeryturą,jak już ją wypracują.


Zmieniony przez - Ksiedzu w dniu 2011-12-28 20:16:51

wydymac caly swiat

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

1 - złoty cykl, dawka teścia i jak długo

Następny temat

dawkowanie mety pmp 1 cykl

WHEY premium