SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

danabol turanabol taboksifen

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1793

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94610 Napisanych postów 364571 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669477
badania
test całkowity
estradiol
prolaktyna
progesteron

lh
fsh
kortyzol
panel wątrobowy i cholesterol z frakcjami
morfologia
ob
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 221
Witam jak zwykle ;)

dziekowa lodzianin kolejny raz za podpowiedz..... kombinuje jak zrobic to na NFZ ale raczej dam rade ;d

3 tydzien bez mety czuje sie o niebo lepiej niz pod koniec cyklu wydaje mi sie ze zoladek przywykl do wiekszych ilosci jedzenia bo juz nie ide na posilek najedzony, ale tez nie glodny tak w sam raz ze juz moge cos zjesc nie tak jak wczesniej ze doslownie roslo mi w buzi to co jadlem hehehhe .na koncu cyklu zauwazylem ze apetyt mi spadal pewnie przez zgage bo pod koniec dokuczala mi troche, ogolnie jest ok tyle ze nic nie rosnie od kad odstawilem tabsy doslownie stoje w miejscu ani w dol ani w gore waga i wymiary. jem wydaje mi sie za duzo bialka ktore moge zamienic na wieksza ilosc weglowodanow od wczoraj postanowlem troche zmienic proporcjie np na obiad zamiast 3 filetow z piersi bede jadl 2 a w miejsce 1 fileta wsicne dodatkowa porcje ryzu, o 10:00 jem 2 jogurty naturalne 300g i 2 banany teraz wprowadze 1 jogurt i 4 banany, dodatkowo pije bialko ktore podalem kilka postow wyczesniej ok 150g dziennie rano (po obudzeniu) w poludnie (12:30 zaraz po pierwszym obiedzie) i przed snem ( medzy 21 a 22) niestety zostalo go moze do konca tego tygodnia. kreatyna i testosteron booster 2x dziennie po 1tab rano i wieczorem ,do tego caly czas tj. tydzien przed rozpoczeciem cyklu az do teraz biore 2x dziennie essetil complex nie wiem czy to cos daje w necie rozne opinie jedni mowia ze to syf inni ze spoko moze nie pomoze raczej nie zaszkodzi za 2 tyg bede w domu wiec wtedy mam plan kupic gainera mutant mass albo mass XXL.. nie wiem ktore lepsze no i myslalem o cyklu na test propianat,oczywiscie jezeli badania wyjda ok 100 mg co 3 dzien tak zeby tygodnowo nie przekraczac 200 mg i ciagnac tak 8 tygodni. moze jakies wskazuwki lodzanin bys dal co do tego jedzenia i testa no i ktora ta odzywka lepsza nizej fotki

2 dni przed koncem cyklu
3 dni temu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94610 Napisanych postów 364571 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669477
test całkowity
estradiol
lh
fsh
panel wątrobowy
morfologia

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 1910 Wiek 4 lata Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29229
Witam kolege marynarza i pozdrawiam z morza ;)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 221
No witam koleszko.... Poklad maszyna ??:--))))

Lodzianin
TO juz wiem z poprzedniego posta, tam nawet podales wiecej wiec zribie wszystkie wczesniejsze


Zmieniony przez - karolhell w dniu 2016-07-13 21:54:40
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl Clenbuterol + T3 - pośba o porady

Następny temat

Cen a ból mięśni

WHEY premium