SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ODBLOK PO MECIE DANABOL

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2752

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

22

Waga

73

Wzrost

179

Obwód klatki

104

Staż na siłowni

2 lata

Opisz swój plan treningowy

MASA

Cel cyklu

MASA

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

porost owlosienia

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

100
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 412
witam jestem w trakcie kończenia cyklu na mecie DANABOL z Balkana ,cykl 6 tygodni 30mg dziennie,posiadam na odblok Clostilbegyt 6 tabletek. PRosze o rade jak i kiedy zaczac stosowac odblok i czy te 6 tabl. starczy.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 412
mam jeszcz ejedno pytanko,poniewaz mam creatynke teraz xtreme Detonator i sa rozne opinie dawkowania czy ktos by polecił jak dawkowac w moim przypadku.jeszcze przed treningiem pije super pumpa max i nie wiem czy go mieszac z kreatyna przed treningiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 412
do tego oczywiscie mam przygotowane odżywki takie Xtreme detonator od FA,BCaa od FA,białko od gaspari zawiera wiele amino gluty itp, przed treningiem super pump MAX,podczas treningu BCaa Xtreme Atntycatabolix..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 412
do tego jeszcze zarzucam dobrego boostera testosteronu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
Edytuj posty. Te 6 tabletek spokojnie wystarczy, zacznij brać następnego dnia po ostatniej metce po jednej na noc.
W ostatnim tygodniu metki dorzuć też kretkę, pomoże zminimalizować spadki.

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 186 Napisanych postów 2690 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 38590
i jak duże przyrosty na metce odczułeś ? czy to był twój pierwszy cykl ?

Tylko praca nad soba stworzy z ciebie kogoś godnego uwagi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 412
pierwszy odczułem spore przyrosty około 8 kg w 6 tygodni siła bardzo poszła do góry,ogólnie jestem zadowolony:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 412
kruQ dzięki za podpowiedz:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
Nie ma sprawy.

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 2406 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 80948
to 72 kg masz teraz czyli brales sie za mete wazac 64 ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 186 Napisanych postów 2690 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 38590
a ile tych kg wiecej zacząłeś brać i ile w łapie i klacie ci poszło ?

Tylko praca nad soba stworzy z ciebie kogoś godnego uwagi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 412
ziomuś nie jestem aż takim napaleńcem ze sobie wszystko mierze po treningach.ogolnie waże teraz 74/75 na pusty żaładek,szczerze mowiac poszła mi siła na wsyztkie ćwiczenia np wyciskanie na plaskiej z 80 max na 110 na 2 razy,najwieksze odczulem przyrosty w barkach i w łapach,mam teraz 38,5cm a zaczynalem od samej kosci że tak powiem)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Uderzenie Propa w Zyle.

Następny temat

Dieta do metki!

WHEY premium