SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

czy to skutek niewysypiania sie???

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2437

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 70 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 674
Witam.Dzis w trnin gu planowo mialem bic i plecy(dopiero co wrocilem z trningu).Ale podczas trningu robilem sie taki slaby jak nigdy i po prostych cwiczeniach serce walilo mi jak mlot.W pewnej chwili myslalem ze zemdleje.Nie dokonczylem calego treningu poniewaz troche mnie to niepokoilo.Teraz czuje sie juz lepiej.chcialbym sie dowiedziec czy moze to byc spowodowane niewysypianiem sie.Czesto mam tak ze spie 6 godzin dziennie i do tego nie raz budze sie w nocy.pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 70 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 674
Jednak to jakis wirus.bola mnie kosci i w ogole taki obolaly jestem.Gripex zakupiony i czosnek z mlekiem trzeba bedzie pic.Do poniedzialku moze co przejdzie.dzieki i pozdrawiam:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 213 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19904
wydaje mi się że nie. Sam nieraz sypiam po 4, 5h i takich jazd nie mam. Stawiałbym raczej na coś z jedzeniem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 70 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 674
Ale co moze byc z jedzeniem???Mam dobra diete i wogole...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 70 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 674
no i jedzonko na bank jest swieze itd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 613 Wiek 12 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11615
moze ta sa skutki przetrenowania albo jednostajnego i monotonicznego treningu czy tez jedzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 70 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 674
przetrenowanie raczej nie bo bym czul po sobie...no nic zobaczymy pojde specjalnie jutro zeby zobaczyc czy bedzie to samo co dzis...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 70 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 674
jestem tak lekko przeziebiony tzn boli mnie gardlo troszke i glowa.taki slaby jestem.Ale tez nie wiem czy to przeziebienie czy moze to ze sie nie wysypiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 613 Wiek 12 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11615
Moze poprostu jakis wirus cie bierze i stad to oslabienie jesli jutro bedzie podobnie to radzilbym sobie jeden trening odpuscic kupic jakis gripex i do lozka ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 70 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 674
No spoko kostek to zdam relacje jeszzce jutro po treningu i wrazie czego trzeba to wykurowac w weekend:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 589 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15078
Na bank Cię coś bierze. Nie świruj z kurowaniem na weekend tylko odpuść parę dni i porzadnie sie wylecz, bo jak teraz tego nie doleczysz i dalej będziesz trenował, to potem przeleżysz 2 razy tyle. Organizmu nie oszukasz - wiem po sobie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 70 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 674
A papierosy moga miec jakis negatywny wplyw na to????
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem

Następny temat

prośba do apokalipsy :)

WHEY premium