SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

czy starczy ??

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4383

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
KS.. do ilosci clomidu sie zgadzam, co do blokowania podwzgorza to nie wiem.. moze w teorii i wzorze strukturalnym to wyglada pieknie ale praktyka pokazuje, ze impotencja po deca durabolinie szczegolnie w duzych dawkach i bez testosteronu (w cyklach >7tyg) to nie MIT a dowodzi to faktu, ze jednak jest to silny inhibitor, wg mnie najwiekszy wplyw ma na to bardzo dlugie utrzymywanie sie metabolitow (jakby nie bylo wplywajacych na prace HPTA) oraz progesteron.. nigdy nie slyszales o 6cio miesiecznej blokadzie po 2000mg nandrolonu solo? na pewno slyszales, wiec skad niby ten blok, jezeli Twoim zdaniem deka nie nalezy do silnych inhibitorow?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wymiana pogladów...lub też wojna gladiatorów...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1456 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5033
e-lite, świadom jestem faktu, że czasem teoria mija się z praktyką, ale to zazwyczaj wynika z tego, że w teorii brakuje jakiegoś elementu który w praktyce daje o sobie znać...

Nie twierdze że jestem nieomylny, wręcz przeciwnie. Każdy robi błędy. Grunt to to, aby było ich jak naj mniej.

Tutaj jednak widzę pewną rozbierzność, którą mogłem rozwinąć wcześniej...
Proszę Państwa, jest pewnien problem w reprodukcji własnego endo-teścia, a libido! Należy pamiętać, iż przy dece uwalnia się progesteron (hormon żeński) który psuje zabawę... I powrót do pełnej sprawności po cyklu składa się z co najmniej 2 etapów!
- pierwszy to przywrócenie naturalnego testosteronu, (a tu problem rozwidla się jeszcze na prawidłowy poziom LH i FSH)
- drugi to równowaga hormonalna i przywrócenie homeostazy w śród neuroreceptorów wmózgu, ktore są odpowiedzialne za szereg zachowań!

I tu jest pies pogrzebany!
Alex, który pisał wcześniej, może być dobitnym tego przykładem, iz przywrócił dawno prawidłowy poziom teścia, jądra już dawno zaczeły pracować z pełną wydolnością, ale antyestrogeny w przedawkowaniu mogły na długo zablokować neuroreceptory i rozje..ć cały mikro układ hormonalny w mózgu! Przez to mimo prawidłowej ilości teścia w org. miał zaburzenia libido!

Sam wiem z doświadczenia, że jak kiedyś miałem przyjemnośc z kur. deca+wino, to pod odbloku na clomie (10tab)jeszcze przez około 2 tyg po kur. miałem powera i przyrosty o dziwo! A zpowodowane było tym, że poziom testa wzbudziłem po wyżej normy, jaką załamała wcześniej deca i wino!

Gdybym wtedy wziął 40tab clomu, to z pewnością by tak słodko nie było!
Ale jakkolwiek o neuroreceptorach dopiero muwszę temat pogłębić, więc to tyle z mej wypowiedzi! Zważcie jednak fakt, że to ich udział robi tyle zamieszania a nie sama w sobie deka... A też cielkawe jakby organizm zachował się na odbloku, łącząc clomid z bromokryptyną??? To chyba był by strzał w 10-tkę. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 272 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25610
KS lubie czytac to co piszesz. lap soga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
no nie powieem KS - z tym blokowaniem receptorow w mozgu, to za***iscie mi zaimponowales, respect - to bardzo ciekawe!

co do clomidu to ja od zawsze dziwilem sie tym ilosciom, jakie tuutaj chlopacy sobie funduja.. 36tab i jeszcze czasem dorzutka nolvadexu, sick!

pozdro 600
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1903 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 46060
KS wykup jeszcze abona i bedzie git, może kiedyś awansujesz na forum..
pdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
"A też cielkawe jakby organizm zachował się na odbloku, łącząc clomid z bromokryptyną??? To chyba był by strzał w 10-tkę. :) " A po co bromo??? Ciężko dostępna, duże sajdy w skutecznych dawkach... Lepiej dołożyć vit B6 równie dobrze sprawdza się w odniżaniu poziomu prolaktyny... A przy okazji sprzyja większej przyswajalności białka etc....

EDIT: Pisałeś coś że deca słabo blokuje... Spójrz tu
http://forums.steroid.com/showthread.php?t=131230&page=1&pp=40
zwróć uwage na wykres...

Zmieniony przez - Kazam w dniu 2005-02-11 15:45:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 10337 Wiek 1 rok Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56955
e-lite dziwiles sie takimi ilosciami clomidu a wszyscy tak doradzali 36 tabsow i nikt z tego nie schodzil przy odbloku po cyklach z deci i tescia po 10tyg dziwne naprawde wynika z tego ze gdyby nie KS to dlugo jeszcze 36tab to byla by norma
pozdrawiam

Macieja
MY FOTO http://www.sfd.pl/temat208080/ i strona 4

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
kazdy bierze tyle ile uwaza za odpowiednie, ja nigdy nie potrzebowalem wiecej jak 20tab clo i nigdy nie bede potrzebowal raczej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 6929 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32603
można zrobić odblokowanie Arimidexem i wtedy poziom estradiolu a co za tym idzie progesteronu zostanie zbity w dół

inna opcja to dołożenie winsa na koniec cyklu z nandrolonu, na pewno pozwoli to zmniejszyć dawki clo/nolvy podczas PCT

Zmieniony przez - decadeuko w dniu 2005-02-16 12:21:56

Expert w dziale DOPING

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl dla kolegi

Następny temat

Poziom T3

WHEY premium