SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

czy mój trening obciąza kolana

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3339

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 247 Wiek 6 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3833
dzięki panowie za info, 20.02 ide do ortopedy zobaczymy co on powie, a potem i tak pójdę do rehabilitanta skonfrontować to co powie lekarza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 247 Wiek 6 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3833
panowie jestem już po rehabilitacji , miałem dużo zabiegów , masaży i ćwiczeń, wszystko skończyłem wczoraj i łakne już ciężaru , tylko chciałbym was prosić o pomoc w ułożeniu w miarę sensownego treningu który nie bedzie pogłębiał mojego schodzenia ....
rehabilitant powiedział ze problemy z kolanem mam z powodu osłabionego mieśnia stabilizacyjnego czy coś w tym stylu że jedne mięśnie są mocniejsze a drugie słabsze i ciągnie mi kolano w nieprawidłowy sposób , mam sobie odpuścić ćwiczenia typu martwy ciąg wiosłowanie, nic gdzie będzie ugięte kolano, jedynie wykroski i przysiady mi doradził ale bez obciążanie - wykonując je w taki sposób aby kolano nie wycodziło praktycznie po za palce, a przysiad to jakbym siadał na krześle , bez drabinki to praktycznie takiego przysiadu nie wykonam to się przewrócę

trening chce zacząć w domu ( mam ławeczkę , sztangę hantle i drążek )

myślę o czymś w stylu fbw

czy taki plan będzie do zaakceptowania

poniedziałek
wyciskanie na klatkę sztangą
wyciskanie żołnierskie
przysiady bez sztangi

środa
podciąganie na drążku
biceps
klasycznie
wykroki bez obciążenia


piątek
wyciskanie na klatkę hantlami
pompki na poręczach
przysiady bez obciążenia


sam nie wiem co by jeszcze dorzucić do treningu , będę wdzięczny na pomoc
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[BLOG] rkarpinski - Road to Sopot 2016

Następny temat

Trening Radka Słodkiewicza na ramiona- potrzebna opinia doświadczonych

WHEY premium