SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

czy jest sens wyjezdzac z Polski?

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 21438

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
a jak :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
a zeby wam pokazac jak sie szlachta bawi to se sajdra otworzylem, woodpecker 3,5% normalnie jak bezalkoholowe ale smak ma kozacki chyba nawet piwo mi nie smakuje tak jak ten sajder, szwedzkie tez sa niezle na przyklad mieszane owoce albo truskawkowo-cytrynowe ale sa za slodzkie i tak musze woodpeckerem je przepijac bo nie daje rady wiecej niz jeden taki slodki pod rzad

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
ja tam nakręcam sie na zmrożona wódkę.do tego śledz w oleju.kiszone,tylko skad ja k***a wezmę sało

Zmieniony przez - Pikaczumba w dniu 2011-11-07 22:41:28

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
a ja zaluje ze nie zaczalem wczesniej sciagac monopolu na wii a transfewr ssie dzis, i juz dzis nie pogram a jak bym wczesniej zaczal, od razu jak zaczalem hackowac to bym juz mial tak to dopiero jutro stestuje

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
wii to te gówniane gierki co caly czas reklamuja co trzeba machać jakims gównem??

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
TAK, TO TE GÓWNIANE GIERKI
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wii jest dobre dla grubych bab, co siedzą w domu na facebooku i czasem jak zdają sobie sprawę że są grube to odpalają wii fit i myślą że schudną
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
call of duty mam, to gowniane ? a i tak czesciej niz w te glupie strzelanki gram z dziecmi i zona w mario albo wii sport :P teraz zasysam emulator commodore na wii to dopiero bedzie jazda a wii fit to zal

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a leyus widze piłeś recordlinger - one są naprawdę za słodkie. spróbuj koperberg, jak dla mnie znacznie lepsze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398


“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Tani kurier POLSKA - IRLANDIA ?

Następny temat

Badanie poziomu testosteronu etc - UK

WHEY premium