SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

czy jest sens wyjezdzac z Polski?

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 21431

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
Wyślij szybką odpowiedź...przetestuj woodpecker

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
ale te sajdry to jakies tanie wina czy co to jest za wynalazek??

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
Kup copolecilem to się przekonasz przez sfd tylko kłopoty , Zapomnialem wylogowac kompa w pracy i po odpalonym sfd wiadomo ze to ja, i teraz dociekania skad wzialem hasło

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
Powiadomienia off

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
cider to jest taki napój coś ajk zgazowane wino, procent od 4 do 8.
standardowo z jabłek, ale są też inne smaki - kup sobie np kobperberg o smaku owoców leśnych - pijesz to jak taki sok od babci ze wsi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
generalnie droższy teraz jest chyba cider od piwa, chyba że kupujesz te w plastykowych butelkach jak żul to wtedy jest tanio
poza tym nadużycie cidera podobno prowadzi do dziwnych zachowań
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
a czyli coś w stylu reddsa.bleee....

ostatnio to mi wchodzi kawa z łychą

pewnie łeb boli po tych sajdrach gorzej niz po szampanie

Zmieniony przez - Pikaczumba w dniu 2011-11-02 16:35:20

Zmieniony przez - Pikaczumba w dniu 2011-11-02 16:35:29

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak za dużo wypijesz to boli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja właśnie piję bulmersa i stelle cidr, znalazlem oferte 1,19 za butelke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
ja tam nie wiem czy cos nawet dziabne po marszu,pewnie 4 piwa i zasnę zarzygany pod stołem

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Tani kurier POLSKA - IRLANDIA ?

Następny temat

Badanie poziomu testosteronu etc - UK

WHEY premium