SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

czy jest sens wyjezdzac z Polski?

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 21426

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
leyus a co nie jest faszystowskie??

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
ty nie jestes ;) bueheeeehehehehhehee

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
wiem zlewaczałem na emigracji.ale pytam poważnie co według ciebie nie jest faszystowskie(patriotyczne)

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
juz ci mowilem ze Ty :D wyemigrowales zamiast ginac za ojczyzne, w dzisiejszych czasach patrioci w Polsce nadal gina za ojczyzne tylko ze z glodu :D Wiec taki z Ciebie patriota jak ze mnie tylko scieme walisz po rogach co by sie za darmo wodki napic z lokalnymi Marianami :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
taki wielki literat jak ty a nie potrafi paru zdań sklecić.no cóż dla lewaków wszystko jest faszystowskie brunatna ksiega rulez

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
sklecilem, jestes najwspanialszym patriotom robiacym dla ciapkow, angoli ktorzy nasz kraj wydupczyli,zasuwasz posrod murzynow i zydow zwykle bedacych twoimi przelozonymi i za grosze po ktore angol by sie nie schylil na ulicy mowia ci co masz robic (to sie nazywa duma narodowa :D), reprezentujesz szczyt polskiej inteligencji, znajomosc jezykow, poslugujesz sie perfekcyjna polszczyzna itd, wzor patrioty :D DO tego jestes nie-faszystowski a twoj avatar symbolizuje wszystko co sercu Polaka drogie :D Cos jeszcze musze dodawac czy te pare zdan wystarczy?:D Mam lepsze rzeczy do roboty niz rozjasnianie Ci tego co jest jasne jak slonce :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
dziękuje za wyczerpujące odpowiedzi

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
zawsze do uslug :D Teraz mi lepiej powiedz jaki telefon na androidzie kupic, chce do 300 funtow (nowka uzywka wszystko jedno) maja ebooki plynnie chodzic, dobry GPS, skype fring i nimbuzz musza dzialac plynnie nie jak na wildfire, musi byc rootowalny bo uzywam cynagoenmod zamast oficjalnego rom-a , i to by bylo na tyle nie mam duzych wymagan wiec mysle ze moze zmieszcze sie w 150-200 chyba ze mnie przekonacie

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
ja telefonu nie używam

zatrzymałem sie na sonyeriksonie cybershot

sajber bo c y b e r a cenzorują

Zmieniony przez - Pikaczumba w dniu 2011-11-06 13:37:46

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
mysle miedzy desirehd/desire S/evo nie wiem co jeszcze moze bym rozwazal galaxy s II ale nie wiem w sumie po co tyle dawac za tel jak tanszy desire spelnia moje wszystkie wymagania, boje sie tylko ze mi bedzie ebooki mulic jak wildfire, bo slyszalem ze desire nie jest znaczaco szybszy

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Tani kurier POLSKA - IRLANDIA ?

Następny temat

Badanie poziomu testosteronu etc - UK

WHEY premium