SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

czerwone place ... :/ pomocy !!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4932

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 46 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 977
siema! jakis tydzien temu skonczylem cykl z 60 tabletek matanabolu... niedawno zauwazylem na moim ciele ( glownie klatka,brzuch,plecy) i troche na twarzy ... pelno czerwonych placow... nie sa to zadne krostki tylko jakies place ... jak sie tego pozbyc ...:/ pozdro ...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 46 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 977
siema! co sie dowiedzialem :/ w moim miescie jest jeden dermatolog ktory od wizyty bierze 40 zl i trzeba czekac jakies 2 miesiace:/ wiec sie do niego raczej nie wybiore ... znacie jakies domowe sposoby na pozbycie sie tych plam lub jakies dobre masci po ktorych mi to zejdzie ... pozdro ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
moze to od solarium. a wogole co to sa place???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 46 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 977
no salarium nie chodze ... sa ta takie czerwone place ... jakby skora sie przebarwila :/ wielkosci moze 1 cm jest ich dosyc duzo ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1941 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14384
Jemu chodzilo o plamki pewnie,tez je mam i moga one wskazywac,ze cos jest nie tak z watroba ale w twoim przypadku po tylko 60 tabl. ? a jadles jakos odzywke,bialko czy cos takiego z ta metka,znam przypadki,ze place-plamki wyskoczyly u gosci po zazyciu samych supli,musieli miec uczulenie najwidoczniej,moze i ty masz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wiesz nie wydaje mi sie zeby to od 60tab metanabolu. moze masz na cos uczulenie. moj kolega mial takie cos od wysokiego cinienia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 46 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 977
wczesniej bralem amgnum 5000 i carbo ale mi nic nie wyskakiwalo ... teraz wzialem 60 tabl. no i jakos po tygodniu jak przestalem brac to mi wyskoczyly te plamki ... uczulony na co :/?? jak sie tego pozbyc jakies masci czy cos ??? kiedy mi to zniknie ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
rafi jak o watroby to chyba byly by bardziej zoltawe niz czerwone.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 385 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7468
Jezeli chodzi osuple to plamki pojawiaja sie u osob ze skaza białkowa. To jest takie uczulenie na za dua ilosc bialka, bo watpie zebys dostal cos takiego od takiej ilosci mety.
pozdro

"audiatur et altera pars"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 18 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 170
Niekoniecznie , fakt ilość MetaAnabolu nie jest zbyt wielka ale jeżeli masz coś z wątrobą np. żółtaczkę o której przecież tylu ludzi którzy ją mają nie wie to może to być coś od wątroby.
W każdym razie albo uczulenie na coś albo wątroba ja bym stawiał na wątrobę, no chyba że to jakiś dziwny rodzaj łojotoku. Łuszczy ci się To??
pozdrawiam...

lubie ćwiczyć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 46 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 977
nie nie łuszczy ... są tylko czerowne plamki ... watpie zeby bylo cos z watroba zreszta nie wiem ... jakie masci moge brac aby mi to zeszlo i kiedy mi zejdzie co ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
micen ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3707 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 35513
Idź doo drmatologa.
To nie ma nic wspólnego z dopingiem.

Jak jesteś hipochondrykiem to zmien forum.

Formę buduję dzięki:
http://www.esuple.pl/

Moderator w Dziale Doping...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

koniec cyklu i co dalej

Następny temat

aletrgia na kox? prosze o pomoc..

WHEY premium