SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

czas wchlaniania odzywek

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 852

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 23 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 347
Witam, 30 min przed treningiem biore assaulta prxedtreningowke, odbija mi sie ona podczas treningu co raczej nie jedt normalne. Deuga sprawa pracuje na nocna zmiane po pracy o 6 30 biore kreatyne na czczo, 730 platki owsiane z bananem I twarogiem, 8 30 makaron plus piers z kurczaka, 9 00 assault 9 30 trening, 11 20 kreatyna. Jest to kreatyna xplode. Czy przerwa pomiedzy 2 porcjami kreatyny nie jest zbyt krotka? Czasami jak po kreatynie odczekam 30 min I zjem posilek tez czuje jak mi sie odbija, mam jakis problem z wchlanianiem odzywek?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82726 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699698
raczej z żołądkiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 15 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 745
Mysle ze nie chodzi tu o problem z wchlanianiem lecz raczej z malymi odstepami miedzy posilkami. Napisales ze o 7.30 masz platki itp potem o 8.30 makaron. Jak dla mnie przerwa jednej godz miedzy posilkami to za malo. Sprobuj po pracy zarzucic posilek przedtrenigowy,pozniej 30 min przed treningiem swoja przedreningowke razem z kreta i druga porcje krety zaraz po treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 15 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 745
Lub mozesz zrezygnowac z krety przed treningiem i zapodac ja zaraz po obudzeniu co bedzie domniemam w godzinach pozno popoludniowych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
8 30 makaron plus piers z kurczaka, 9 00 assault 9 30 trening
za krotka przerwa niestety... zrob trening po sniadaniu

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Albo sniadanie po treningu w sensie kurczak z makaronem po.

Zmieniony przez - MajkelTSW w dniu 2014-03-19 13:50:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 23 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 347
Moze o 7 30 plstki owsiane twarog banan, 9 00 assault, po treningu polaczyc zalegly posilek z potreningowym to by eysz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 23 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 347
Moze o 7 30 plstki owsiane twarog banan, 9 00 assault, po treningu polaczyc zalegly posilek z potreningowym to by eysz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 23 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 347
Wyszlo 120 g suchego makaronu plus 320 g piersi z kurczaka, makaron po ugotowowaniu to okolo 300 g
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 15 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 745
Dlaczego piszesz zalegly posilek? Jezeli pracujesz na nocki twoje posilki wygladaja inaczej(chodzi o czas). Tak wiec posilek nr jeden to ten jak sie budzisz po pracy(i tu mozesz dac platki itd) pozniej posilek nr 2 itd az do posilku przed treningowego i tu zapodaj makaron plus kura,pozniej trening i znow makaron lub ryz i kura i do spania. To tyle. Ja to tak widze
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rzeźba

Następny temat

Fatblock thermogenic vs olimp thermo stim

WHEY premium