SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

cykl na metanabolu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5614

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 319 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4115
a co z faktem zeby brac nie mniej niz 10mg na raz bo poniżej to za mało. w moim przypadku np biore 20 mg na dobę. I dawkuje to tak 10 mg (2xtabs) do śniadania i 2 na noc.... źle?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Himek to na pewno zalezy duzo od Twojej diety ile ma byc spadku a ile nie, na pewno jak odlozysz metke to spadki beda ale dobra dieta mozesz uniknac katastrofalnych spadkow, a jeszcze mam pytanie czy z oslonkami na watrobe wszystko gra ? sylimarol w czasie cyklu i hepatil po moze tak byc ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Gregor co to jest CLOUD i gdzie to mozna kupic, jakbys mogl mi troche pojasnic, pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 386 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31076
CLOUT* firmy MAN.

Frank.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 5049 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 107356
Omg clout wpiz w google..

Sylimarol jak najbardziej ok 2 tabletki dziennie,zakup jakies 3 paczki.
Po cyklu mozesz wszamac hepatil
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1142 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25547
na osłonke Esseliv, Esentiale Forte
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a moge po cyklu zamiast wziac kreatyne, brac Animala M Stak ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 195 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2872
witam, przepraszam autora z góry za wtracenie pytania w temat
chodzi mi o osłonke na cyklu zakupiłem cos takiego z sfd o nazwie
Sylimaron 100 z Olimpa, czy to sie nada jako osłonka do metki ? i czy do kazdej porcji metki jedna tab sylimaronu starczy ?

;))))))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 464 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 41087
kup lepiej Esseliv lub Esentiale Forte, tylko te 2 srodki sa godne polecenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1842 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14814
co do autora postu to duzo masz w pasie i lepiej by bylo jakbys przed wejsciem na mete troche to zredukowal

jeszcze 10 sogów i bede specjalistą

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

OXYBOLON!!!

Następny temat

JAK BYSCIE TO ZROBILI??

WHEY premium