SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

cykl do sprawdzenia - enan (Galenika)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11876

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94911 Napisanych postów 364908 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670422
testosteron estro progesteron to pobadaj,potem dasz jakis booster i powinno grać teraz mozesz sie ratować np provi ale najpierw zrobił bym badania

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 303
lodzianin od 10 kwietnia minelo 26 dni i powiem Ci ze fajka kompletnie przestaje dzialac tzn wcale prawie nie staje a jak juz stanie to zaraz spowrotem dętka i jaja ogólnie pokurczone są caly czas.. z tym jest problem duzy bo nigdy nie mialem czegos takiego normalnie wstydu takiego mi waluś narobił przed kobietą, że masakra... aż sie podłamałem... ale jak już sie uda coś zrobić to z orgazmem nie ma problemu wszystko ok tylko wszystko na miękko ... wybieram sie do lekarza bo to przestaje juz byc zabawne dla mnie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 303
Nie bylem jeszcze u lekarza ale jaja sie tak kurcza jak u slonia. Do tego zaczynaja bolec. Nie wiem jak z ta wizyta u lekarza moze faktycznie wziasc ten booster zanim pojde i moze to pomoze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 303
Byłem na badaniu krwi oto wyniki:

TSH wynik 2.609 mU/L norma: 0.35-5.50

Estradiol wynik 53.5 pg/ml norma: 10.7-39.8

LH wynik 2.5 mlU/ml norma: 1.5-9.3

Prolaktyna wynik: 14.3 ng/ml norma: 2.1-17.7

Testosteron wynik: 7.17 ng/ml norma: 2.41-8.27


Wywnioskowałem, że mam za wysoki Estradiol a reszta raczej OK ?... pomoże ktoś co z tym zrobić ? pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 841 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 47621
mcgiver358 nie czytałem od początku, ale badania wydają się być naprawdę spoko. Może sobie wkręcasz?
Dałbym proviron 50-75 mg przez miesiąc. reszta hormonów sama powinna wrócić do normy w tym czasie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 303
jestem 4 miechy po cyklu i odbloku badania ok ale czytam właśnie, że ten estradiol gdy jest zbyt wysoki to libido jest mniejsze czyli sprawdza się to z moim przypadkiem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 841 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 47621
nie! masz ledwo ponad norme, taka drobna roznice zbije provi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 303
Witam... Odkopuje swój temat..

Panowie, od cyklu minął gruubo ponad rok.... dzięki za wszystkie rady jakie tutaj dostałem... w konsekwencji nie brałem niczego...

Obserwacje:

Przed cyklem:
- Zazwyczaj jak rano wstawałem to fajka wstawała razem ze mną - bardzo często
- Widząc fajne laski fajka też brykała
- Duża ochota na sex

Teraz już jestem rok po cyklu w międzyczasie nie brałem nic kompletnie.
- Rano fajka śpi jak ja wstaje
- Widząc fajne laski fajka śpi
- Sex? jak jestem z kobietą to musi wykazać inicjatywę aby mnie obudzić ze snu dopiero później można coś więcej działać ... ehh były czasy, ze jak zdjąłem porty to już był gotowy a teraz...


Jak jest z tym u WAS ? co zrobić po takim czasie? powtórzyć badania na testosteron, estro, progesteron ?? i wziąć to provi ?
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 303
Nikt nie potrafi pomóc ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29604 Napisanych postów 62975 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902725
zadne provi tylko badania i jak cos bedzie nie tak mozna kombinowac a jak w normie to poprostu taka twoja natura i trzeba z tym zyc.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl do oceny Gh tren mastero

Następny temat

Prop + Meta ew winko + meta

WHEY premium