SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

cykl do sprawdzenia - enan (Galenika)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11845

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126091
Obojętne o której godzinie przybijesz. Ja lubię przed treningiem, ale to jest imo bez znaczenia. Po prostu tak mam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 303
Witajcie jestem w 3 tyg w/w cyklu i ciagle bola mnie jadra oprocz tego przed kazdym treningiem biore przedtreningowke APS Mesomorph (biore 1/1,5 miarki 40 min przed treningiem - super pobudza aczkolwiek czuje sie jak po fecie i potem zamuła straszna) Od czego może być ten ból jąder? zastanawiam się czy brać tego Mesomorpha ? Ogolnie w 3 tyg siła poszła troszkę ale masa stoi w miejscu nadal. Jak ktoś znajdzie chwilkę to prosze o odpowiedź. Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
przypilnuj michy - masa bedzie szla

spuszczasz czasami z kija? na poczatku jak jeszcze test endo jest wysoki + podajesz tescia z zewnatrz i organizm sie jeszcze nie "przyzwyczaił" do tego to spermatogeneza moze byc sporo zwiekszona Do tego jak sie podniecasz czesto i nie dajesz temu ujscia (dosłownie) to w medycynie nazywa sie to cos takiego chyba syndromem 5 objawów - min ból jąder, ból podbrzusza...no nie wazne , a spowodowane to jest zbyt duzym cisnieniem (dosłownie) gdyz płynów "tam" jest nadmiar. Spróbuj sie spuscic w ciagu 2 dni ze 4 razy i powiedz czy pomogło jesli tak to na jakis czas bedziesz mial spokuj a przyczyna bolu jąder została znaleziona

druga opcja - czasami zdarza sie ludziom skarzyc na poczatku cyków, albo w dalszej czesci, lub po podaniu hcg na bol jader. mysle ze jest to zwiazane ze zmiana ich rozmiarów w tych momentach (atrofia, wracanie do normy....)

Zmieniony przez - lestat1986 w dniu 2012-12-03 15:32:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94055 Napisanych postów 363890 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667445
bijesz hcg?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 303
Dzięki wielkie z a odpowiedź. Z kija leci caly czas wiec to chyba nie ten problem. A HCG jeszcze nie bije... dopiero po cyklu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 303
Zmotałem odblok:

HCG: Ovigil 5000 IU
Tamoxifen: Wockhardt 20mg/30tabsow
Clomid: Clomiphene Citrate ANFARM HELLAS S.A - listki po 12 tabsów

podrabiają to czy nie ma sie co martwić ?

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94055 Napisanych postów 363890 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667445
powinno być ok

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 303
Dzieki po raz kolejny za odp ;) pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29236 Napisanych postów 62746 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 901746
daj znac jak sie kreci ten enan bo sam zamierzam na niego wejsc na dniach i jestem ciekaw czy 500 mg/tydz robi jak powinno.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 357 Napisanych postów 1969 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69191
enan to enan -obojetnie czy masz irana, prolo, galenike, norme jak jest z apteki to dziala jak powinien i firma nie ma znaczenia. nie oszukujmy sie 90% soku ,,aptecznego'' na naszym rynku to dobre podróbki :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl do oceny Gh tren mastero

Następny temat

Prop + Meta ew winko + meta

WHEY premium