SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

cykl do oceny

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1429

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 780 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64706
Witam interesuje mnie wasza opinia i zdanie odnosnie takiego cyklu
1-7 sustanon ( 500mg poniedzialek - piątek szot)
1-7 deka ( 200mg/ 300mg/ 300mg/ 300mg/ 400mg/ 400mg/ 300mg) poniedziałek - czwartek szot
1-4 metanabol naposim lub polak tygodniami 3/3/4/3
2-8 winstrol depot 50mg co 2 dni
po trzech tygodniach odblokowanie 24 tab clomidu i pregnyl co 5 dni j 5000tys. + odzywki, witaminy i dieta
Interesuje mnie cykl czy jest wart zachodu slonca ... czy polecilibyscie cos innego głownie zalezy mi na jakims 10/12kg w miare dobrego mięsnia. Zastanawiam sie czy w listopadzie takiego czegos nie przywalic ... czekam na wasze opinie i sugestie

oni dobre chłopaki byli ale roboty nie było ..

"Nie bój się strach karmi się Twoim lękiem"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 780 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64706
Aras84 dobrze napisałes dawka tygodniowa ... napisze tak kiedys bralem 1o susty/ 1o deki 15 winstorlu i 1oo mety to przytylem po tym jakies 12kg oczewiscie dieta plus odzywki ... i teraz sie zastanawiam czy wziasc takie cos na zieme ale na ile tygodni bym musial takie cos brac ?? bo z tego co mniej wiecej wiem po 7 tygodniowym nakłówaniu receptory sie blokują .. wiec jak bym mial ladowac 1o tygodni suste to pregnyl bym musial przywalic w 7 tygodniu? czy bez pregnylu 1o tygodni takei cos ciagnac ... i 2 pytanie brzmi czy nie lepiej cos innego wziasc tak zeby 1o kg przybrac na wadze w miare trwalego miesnia oczekuje propozycji i sugesti dzieki wielkie i pozdrawiam

oni dobre chłopaki byli ale roboty nie było ..

"Nie bój się strach karmi się Twoim lękiem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9058 Napisanych postów 82743 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699804
kiepski
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
lipa. dawaj ankiete.

HIGH LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 780 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64706
flex1976 dlaczego kiepski ?? moze jakies grubsze wyjasnienie ... z tego co wiem deka i winstrol to dobre koksy mietka polskiego bym wzial ewentualnie naposim .. susta tylko masówka ... moze cos bys polecił lepszego z jakich srodków zbudowac w miare trwały miesien bez wieksyzch skutków ...

oni dobre chłopaki byli ale roboty nie było ..

"Nie bój się strach karmi się Twoim lękiem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
czemu lipa??bo poza winem wszystko za krótko
daj ankietę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 780 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64706
-waga obecna 73kg w szczycie 95kg
-łapka obecnie 38cm w szczycie 43 cm
-wzrost 18o cm
-wyciskanie max obecnie 11o
-przemiana materia dosc szybka w szczycie 13okg
- wczensiej z koksów bralem 1o susty/ 1o deki/ 15 wina i 1oo mety / drugi cykl dwa opakowania deki z odblokowaniem jakeis 2/3 lata temu
- trenowalem wczensiej 5 lat bez przerwy pozniej mialem 1,5 roku przerwe z przyczyn nie zaleznych ode mnie waga poleciala sporo
- trenuje od 4 miesiecy regularnie z odzywkami takimi jak mass xxl 5kg prawie / aminokwasy aakg treca / od tygodnia zapodaje metanabol naposim 1oo tab. tygodniami 3/3/4/3
zalezy mi na jakims dobrym cyklu zeby przytyc w trwalym w miare miesniu nie spieszy mi sie z koksem dopieor na zime bede chcial przywalic ale juz bym chcial poznac/ zorientowac sie jakie srodki sa w miare dobre na cykl i co polecacie fachowcy :) pozdrawiam

oni dobre chłopaki byli ale roboty nie było ..

"Nie bój się strach karmi się Twoim lękiem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 780 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64706
lekka pomyłka
- wyciskabnie obecnie max 11o kg w szczycie 13o kg
- przemiana materi szybka

oni dobre chłopaki byli ale roboty nie było ..

"Nie bój się strach karmi się Twoim lękiem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 7756 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 46687
prawie wszystko zakrotko
zbedne piramidki
lipa

It's not Revenge, It's Punishment!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
1. WIEK:
2. WAGA:
3. WZROST:
4. WYMIARY:
-biceps:
-klatka:
-udo:
-talia:
5. STAŻ NA SIŁOWNI:
6. DIETA:
-białko:
-węglowodany:
-tłuszcz:
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE:
8. TRENING:
9. CEL CYKLU:
10. ODSTĘP CZASOWY PO OSTATNIM CYKLU:
11. POZIOM BF%:
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy):
13. STAN ZDROWIA:
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA:
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata:
-martwy ciąg:
-przysiad:

to wypełnij, i nie pisz o tym co było w szczycie tylko o tym co jest teraz, bo cykl chyba chcesz robić teraz??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 780 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64706
1. WIEK: 24
2. WAGA: 73/74
3. WZROST: 18o
4. WYMIARY:
-biceps: 38
-klatka: nie wiem
-udo: nie wiem
-talia: 82
5. STAŻ NA SIŁOWNI: obecnie 4 miesiace bez przerwy
6. DIETA: szczegołowej diety z waga nie mam ale jem bardzo duzo nabialu, szczególnie piersi z kurczaka, jogurty, ryz, plus odzywki
-białko: 2g na kkg na pewno jest
-węglowodany: nie wiem
-tłuszcz:
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: 2 cykle jeden z susta, deka, mata i winem drugi sama deka jakeis 2 lata temu obecnie wciskam mete naposim 1oo tab jestem w pierwszym tygodniu
8. TRENING: 4 razy w tygodniu na mase
9. CEL CYKLU: masa miesniowa w miare trwała
10. ODSTĘP CZASOWY PO OSTATNIM CYKLU: 2/3 lata
11. POZIOM BF%:
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): raczej chudy
13. STAN ZDROWIA: bardzo dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: brak
15. PPM (podstawowa przemiana materii): szybka
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 11o kg
-martwy ciąg: nie robie
-przysiad: nie wiem
cykl bede chcial wziasc na zime w listopadzie

oni dobre chłopaki byli ale roboty nie było ..

"Nie bój się strach karmi się Twoim lękiem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 170 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3255
Dobrze rozumie chcesz walic 500mg sustanonu 2 razy w tygodniu??
Wydaje mi sie ze ta dawka nie jest odpowiednia dla Ciebie ;)

Zmieniony przez - Mckenzie w dniu 2009-06-07 14:49:21

No Pain NO Gain

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ephedrine HCL 50 tabs

Następny temat

zakarzenie po shocie?

WHEY premium