SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

cykl czas rozpoczac nieco masowki

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2006

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 2066 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20029
Witam cwicze juz okolo 3 lat w tym cykl na metce dawne dzieje..obecnie brane kreatyny itp..dieta dobrana pod moje mozliwosci..czylu duzo czasu na uczelni.. duzo ryzu kurczakow omletow w szkole banany jabka jogurtry mleko to na co pozwalaja finanse i czas po cyklu odblok clomidem i w ostatnim tygodniu jakis monohydrant kreatyny..Mam 200 tab Polskiej metki z Jelfy chce pociagnac cykl rowne 6 tygodni moze byc 5,5 tygodnia..jak to dobrze rozpsiac zeby niezle porozrywalo??prosz eo jakies sugestie..a i mam nadzieje ze to ze cwicze kicka nie wplynie jakos na przyrosty na cyklu??pozdrawiam

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 22

Waga: 91

Wzrost: 185

Obwód klatki: 114

Obwód ramienia: 43

Obwód talii: -

Obwód uda: -

Obwód łydki: -

Staż na siłowni: 3

Ilość spożywanego białka: -

Ilość spożywanych węglowodanów: -

Ilość spożywanych tłuszczów: -

Opis przebytych cykli sterydowych: cykl metka

Trening: 4 razy silownia raz kickboxing

Cel cyklu: masa

Odstęp czasowy od ostatniego cyklu: sporo czasu

Poziom BF%: -

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy): normalny

Stan zdrowia: zdrowy

Sklonność do łysienia lub porostu owłosienia: niewielkie raczej

PPM podstawowa przemiana materii: -

Wyciskanie leżąc (MAX): -

Martwy ciąg (MAX): -

Przysiad (MAX): -

BO Świat Jest Zbyt Duzy Zeby Byc Małym

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
dajcie spokój, po co mu cokolwiek doradzać i rozpisywać, skoro jego dieta polega na, cytuję, jedzeniu dużo ryżu, kurczaków, omletów, a w szkole "jabka" i jogurty

przecież zje te 200 tabsów metki, zrobi się z niego balon i będzie pośmiewiskiem na podwórku.

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3039 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39674
zeby niezle porozrywalo
wypełnij dokładnie ankiete

Skoro Bóg jest z nami, któż przeciwko nam?

Wielu musi się bać ten, kogo wielu się boi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 2066 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20029
hm a co mam bardziej wypelnij wydaje mi sie ze udalo mi sie rozpisac wszystko w miare..chodzi o to zeby rozpsiac cykl na 6 ewentualnie 5,5 tygodnia na metce sprawdzonej;)

BO Świat Jest Zbyt Duzy Zeby Byc Małym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3039 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39674
lość spożywanego białka : -

Ilość spożywanych węglowodanów : -

Ilość spożywanych tłuszczów : -

przede wszystkim o diete mi chodzi

1-6 25mg ed

Skoro Bóg jest z nami, któż przeciwko nam?

Wielu musi się bać ten, kogo wielu się boi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 2066 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20029
rozumiem..czyli ladowac stale dawki czy piramidke jakas??i czy 25 mg bedzie dobre przy moim wzroscie i wadze czy za malo i 30?? ale wtedy ponad 5 tygodni nie pociagne z 200 tab

BO Świat Jest Zbyt Duzy Zeby Byc Małym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 365 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15999
Po pierwsze typie po co zalozyles temat o mecie skoro już dawno są tematy do tego celu przeznaczone.Po drugie zero zaangazowania zeby coś samemu poszukać.Po trzecie jeżeli nie masz funduszy na żarcie, a wnioskuje to po tym co sam napisales: "duzo ryzu kurczakow omletow w szkole banany jabka jogurtry mleko to na co pozwalaja finanse" dlatego lepiej zostaw zabawy ze sterydami bo na razie masz gówniane pojęcie o samym sobie a michy dobrze zbilansowanej na pewno nie trzymasz.Jeszcze tak btw.sama meta ma cie porozrywac ?

VENI VIDI VICI

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 2066 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20029
powiedz po co sie spinasz..idz na dwor ochlon wroc i napisz..zadale konkretne pytanie a forum jest po to zeby pomoc a ty widz za bardzo rpzejols sie rola na forum

BO Świat Jest Zbyt Duzy Zeby Byc Małym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3039 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39674
25mg=5 tab.
20/5=40dni
40dni=prawie 6tyg
jaśniej nie umiem
stała dawka
ale dieta podstawa!!

Zmieniony przez - bednar1989 w dniu 2009-05-20 16:18:37

Skoro Bóg jest z nami, któż przeciwko nam?

Wielu musi się bać ten, kogo wielu się boi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 2066 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20029
wiem ziomus i zrozumialem tylko sie pytalem czy 25 starczy czy lepiej ladowac 30 mg

BO Świat Jest Zbyt Duzy Zeby Byc Małym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3039 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39674
tak starczy

Zmieniony przez - bednar1989 w dniu 2009-05-20 16:22:09

Skoro Bóg jest z nami, któż przeciwko nam?

Wielu musi się bać ten, kogo wielu się boi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 2066 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20029
ok wielkie dzieki a czy podczs cyklu kicka moge normalnie trenowac?? czy przestac podczas cyklu

BO Świat Jest Zbyt Duzy Zeby Byc Małym

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

potrzebny testolic

Następny temat

Pytanie odnośnie Megace

WHEY premium