SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

cykl + odblokowanie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3998

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 383
5000iu ile to jest ml ? a musze to rozrabiac ? czy oge walic na czysciocha tak jak jest ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94911 Napisanych postów 364908 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670422
5000 ju bedziesz miał w tej ampie z tą białą substancją bez różnicy czy rozrobisz to w 1 ml czy w 3 czy 5 to w całości tego płynu bedzie 5000 j.m. to dzielisz na 10 części i w każdej z tych podzilonych części będzie 500 j.m.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 383
dotarło. dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 383
<script src='http://img515.imageshack.us/shareable/?i=20110731222829.jpg&p=tl' type='text/javascript'></script><noscript></noscript>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 383
Panowie mam 2 butle tego propa i chce by ktoś mi rozpisał to na 8 tyg. i czy zwiekszac i zmniejszac dawki czy caly czas jedną lecieć. miałem mieć 100mg/ ml ale plany sie pozmieniały i mam takie 2 i juz jest kombinowanie bo to 75mg. na chłopski rozum naciągał bym 1.3 ml wtedy wychodziło by jakies 100mg ale nie wiem czy jest to zgodne z normą ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2489 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 47669
Zaczynasz już trolować

Dokup jeszcze jedną butlę i dawaj te 1,2 ml e2d i winko od 4 tyg.

Jak nie chcesz dokupić to leć 1 ml e2d, przez te 6 tyg i winko wtedy startuj razem z propem.

Pierwsza opcja lepsza.

>> JUICE IRELAND TEAM <<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 383
namieszałeś teraz zdrowo. mam 2 butle tego co na zdjęciu, czyli 40 ml. wszyscy mi piszą żebym lecial 8 tyg. i juz tak postanowilem a Ty mi piszesz lec przez 6. Cykl bedzie trwac 8 tygodni a rozchodzi mi sie tylko o to jak wziąść tego propa bo mial byc 100mg a jest 75.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 383
<script src='http://img4.imageshack.us/shareable/?i=tobol2.jpg&p=tl' type='text/javascript'></script><noscript></noscript> Tu jest foto jak to siebie rozplanowałem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2489 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 47669
Ale pisali też abyś dokupił trzecią butlę, a Ty teraz piszesz, że masz dwie i z tego chcesz 8 tyg zrobić - za mało sprzętu na 8 tyg.

>> JUICE IRELAND TEAM <<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 383
miałem mieć 2 butle po 10ml/100mg. ale lodzianin1 i inni pisali mi żebym dokupił jeszcze jedną taką samą. Jednak moj dealer powiedzial ze nie da rady juz zalatwic w najblizszym czasie rzeciej butli i polecił mi kupić 2 butle po 20ml/75mg i powiedzial ze to wychodzi ilościowo to samo co 3 butle 10ml/100mg rozumiesz? i teraz sie wsio pomieszało i musze od nowa poskładać cykl :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pro-Epi Dragona Dawkowanie

Następny temat

Błyskawiczne pytanie?!

WHEY premium