SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

cykl

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1803

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 260 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1754
siema chce zaczac cykl z nito tech mam 3 puchy po 900 gram c4 deconae 180 tab 2puchy ULTIMATE HORSE POWER i pucha VPX NO SHOTGUN 644G i 4 kg carbo co sadzicie o tym jak to polaczyc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 587 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7338
nie wiesz jak odrzywki połaczyc a za koks sie łapiesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
hugo1991 - Ty sie zastanów zanim cosnapiszesz. Gdzie autor wspomniał cokolwiek o SAA?

kaczymtk - jesli szukasz porady indywidualnej- przeczytaj regulamin działu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 587 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7338
faftaq naucz się czytać ze zrozumieniem jeśli wzioł się za koks to moim zdaniem trzeba już umieć dobierać suple i dawkować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
nie widze bynajmniej by w tym temacie autor cokolwiek o koksie wspomninał. Jesli masz takie informacje z jakiegoś innego tematu - to w tamtym temacie sobie o SAA gadajcie. Ten dział - to to dział z poradami i informacjami dotyczącymi suplementów, a nie z moralną odnową w duchu świętym i katechezą. Stąd moja uwagą nie była złosliwością, a formą upomnienia w kontekscie obowiązujacych tutaj konwencji. Jesli przesledzisz moją aktywnosc na forum, zauwazysz iż Twoje uwagi na temat moich umiejetności percepcyjnych nie maja raczej uzasadnienia, poza Twoją chęcią bycia złosliwym. Tak więc zanim cos napiszesz - zastanów się może wczesniej jak to bedzie wyglądać

Swoja droga żeby koksować - nie trzeba się znac na suplach, a na koksach

Zmieniony przez - faftaq w dniu 2010-06-30 16:57:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 260 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1754
faftaq chociaz ty rozumisz mnie na saa sie znam na suple nie najlepiej faftaq mozna jakis kontakt do ciebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Od siebie dodam ze duzo tego. Ja bym na 2-3 cykle rozłozył ( mowa o HP i Shocie ).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 260 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1754
dla tego chcial bym dostac jakos rozpiske ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 587 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7338
ja bym wzioł hors powera i nitro tech na cykl hp przed trenem nitro tech rano wieczorem i w dni nie treningowe i cos po treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 260 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1754
a co z PX NO SHOTGUN
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 260 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1754
ja myslaem tak hors powera rano i po treningu odrazu NO SHOTGUN przed treningem nitro tech miedzy posilkiem i 35m po treningu co myslicie o tym ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prośba o pomoc...Help :D

Następny temat

gainer do efektownego podbicia

WHEY premium