SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

cykl

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2406

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 387
witam mam 4 kg. pudlo carbo do tego crea fusion mega caps (360 tabs.) chce jeszcze dorzucic gain bolic 6000 i co jeszce i w jakich ilosciach zeby byl rozsadny cykl?? diete mam rozpisana trening tez (masa oczywiscie) z gory dzieki za odp.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 387
apokalypsa ja mam jeszcze troszke czasu chce zaczac cykl w grudniu ale daj znac jak idzie czy jestes zadowolony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
wyszukiwarka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 387
za bardzo to mi nie pomagacie nie moge w wyszukiwarce znalezc tego co pasuje do mojego pytania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Napisz dokladnie o co Ci chodzi bo piszesz ze masz diete i ze cykl na gainerze on uzupelnie diete u Ciebie czy jak? Napisz dokladnie o co Ci chodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 387
dokladnie jest uzupelniaczem gdyz niestety 4 posilki dziennie tro wszystko na co mnie stac(robota nie pozwala) i tu zapytanie o ten cykl wlasnie zeby byl mocny i zeby szlo dorzucac cos jeszcze do tego?? moze nitrobolon czy tez lepiej pozniej?? myslalem o gain bolicu?? jak wam sie to widzi??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
creafusion : w tren 8 kapsów rano na czczo i 8 kapsów przed treningiem (albo po też może być)
w nietren jedna porcja wystarczy rano na czczo (jak będziesz chciał możesz drugą porcję łykać w czasie, kiedy zazwyczaj masz trening)
carbo po treningu 50 g (jak brakuje Ci węgli, to pij też w ciągu dnia, ale uważaj na fat)
gainer w zależności od braków w diecie (zamiast/jako dodatek do posiłków)
pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
j./w. a ile masz monety to mozna cos dodac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 387
moneta sie znajdzie zalezy mi na tym zeby to byla bomba?? co sadzicie np. o gain bolicu?? nitro i xpand to juz chyba na nastepny raz?? thx za pomocne odp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
gain bolic to zalezy od brakow w diecie jesli potrzeba tego to bierzesz jesli piszesz ze moneta sie znajdzie to zakupilbym do tego cyklu XP
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 387
thx. rozumiem i czytam ze xp to niezla bomba czyli z carbo i creafusion powinien byc efekt konkret. a co z nitro?? jest sens teraz dorzucac czy na nastepny cykl?? ile xp jedno opakowanie styknie??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
nie widze sensu dodawania XP jeśli dieta jest niedopracowa (gainbolic rozumiem miał być dodatkiem do diety)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Glukoza a serwatka z Ostrowii

Następny temat

Co zamiast Animal Pak ? Sogi !

WHEY premium