SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

cos w plucami :(

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1557

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 407 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9170
Wczoraj obudzilem sie w bolem w klacie po prawej stronie. To chyba pluco jak sie rozciagam to strasznie mnie tam kluje, w nocy nie moglem spac na tym prawym boku bo cholernie boli ;/ Jak lekko nacisnalem zebra to tez bolalo. Myslalem ze przez noc przejdzie ale dzisiaj bez zmian, boli i do tego mam rozwolnienie i w ogole jakis taki "otumaniony" chodze...Co to moze byc ?? mam schize isc do lekarza
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wwwaldek ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 2111 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25260
Jesteś pewien że to płuco a nie wątroba?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 407 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9170
nie wiem wlasnie, moze i watroba kurde sam juz nie wiem co robic ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1650 Wiek 50 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 29299
Wal do lekarza!!!

Trza być twardym, nie miętkim!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wwwaldek ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 2111 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25260
Idź do lekarza przepisze Ci jakies lekarstwo i ci przejdzie. Może jadłeś za dużo np. magnezu w tabletkach, jakiś odźywek albo za często zaglądasz do kieliszka i teraz boli.

Oczywiście jak przejdzie to lepiej ustal i wyeliminuj przyczyne tego bólu bo wątrobę masz jedną.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
na pewno ani nie płuco ani nie wątroba
raczej : skurcz mięśni (w nocy był i teraz masz tego następstwa) , neuralgia , powększenie węzłó
a dolekarza jak najbardziej

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 407 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9170
jakims domowym sposobem (leki bez recepty itp) nie mozna tego wyleczyc ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wwwaldek ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 2111 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25260
Lepiej najpierw dobrze zdjagnozować co to jest a później leczyć a przez neta to zawsze będzie w większym lub mniejszym stopniu zgadywanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 407 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9170
no to trudno bede musial sie meczyc do lekarza moge isc dopiero w piatek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
nie - bo nie wiesz co to jest !

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 36 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1447
To może byc zapalenie któregoś z nerwów w mięśniach międzyżebrowych , zapalenie opłucnej- bo płuco to nie jest napewno. Idź do lekarza, a szczególnie gdy gorączkijesz.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Doradźcie, co użyć na silne ujędrnienie...

Następny temat

Omdlenia!

WHEY premium