SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

cos na poczatek!!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1620

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10
witam wszyskich!!! jestem jak widac nowy. mam pytanie: czy ktos moze mi powiedziec co mozna kupic na sam poczatek? ja myslalem o polskiej metce i tesciu 10. dobrze?

STRONG

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3236 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49504
10 kg piersi z kurczaka i 20 kg ryzu

ILE BY NIE BYŁO TO I TAK JEST ZA MAŁO

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 216 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2317
podaj profil tzn ile masz lat ile cwiczysz wazysz wzrost itd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 216 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2317
piersi z kurczaka w czopkach i ryz w strzalach :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10
mam 18 lat, chodze na silonie od dluzszego czasu dokladnie nie wiem ile ale jakies ponad 2 lata. waze ok70

STRONG

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 173 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2355
jak ważysz 70kg, to weź sie za diete!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 216 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2317
i tak wezmiesz mimo, ze wszyscy ci napisza ze zle robisz wiec juz wez sobie sama mete. Na pierwszy cykl nie potrzebujesz wiecej od tego i tak urosniesz. Dokup do tego oslonki, witaminki, bialko i odblok, uloz diete wysokobialkowa. Mete wpieprzaj 15- 20 mg kazdego dnia czyli 3-4 tabletki. Wyjdzie jakies 4 tygodnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10
oslonki mam. mam kreatyne 1250 dekstroze itd itd. a metke to najlepiej kupic polska nie?

STRONG

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 216 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2317
kreatyna i dekstroza to nie jest zadna oslonka, moze byc jako antykatabolik po cyklu, ale do tego potrzebujesz hepatilu, clomidu, byc moze nolvadexu. Mete najlepiej polska jesli masz taka mozliwosc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10
a po takiej skonczonej kuracji bede musial odpoczac?

STRONG

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10
MAM JESZCZE JEDNO PYTANIE: CHCEM POZNIEJ ULOZYC SOBIE CYKL NA SILE TO CO MIALBYM WTEDY SOBIE ZAKUPIC???

STRONG

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przedramie

Następny temat

odblok :/

WHEY premium