SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Coś na początek.

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 684

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

16
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 28
Hej, cześć!
Postanowiłem, że w 2015 roku muszę coś zrobić ze swoim ciałem. Niestety aktualna sytuacja jest bardzo zła, na nic nie mam siły, jestem słaby, cały czas wyczerpany i bez chęci do życia. Kiedy byłem młodszy, przeszedłem sporo chorób, możliwe że od nich nie jestem teraz "ubity" lub normalnej wagi.Motywacja jest spora, możliwości raczej też.
Wiek : 16
Waga : 52kg
Wzrost : 180cm
Ograniczenia żywieniowe(uczulenia, choroby) : nadwrażliwość na białko (jak zjem za dużo to mam zapalenie skóry), skolioza, nie mogę się także bardzo mocno przemęczać (wada serca)
Stan zdrowia: aktualnie bardzo dobry
Preferowane formy aktywności fizycznej: trening domowy
Możliwosci finansowe: raczej to nie jest problem
Cel/problem/opis: przytycie, to jest w moim przypadku najważniejsze.

Jak mniej więcej wygląda moje jedzenie w ciągu dnia;
Rano najczęściej zaczynam od wypicia herbaty, zjedzenia płatków śniadaniowych/jajecznicy oraz kromki/dwóch kromek chleba (takiego lepszego) z serem/szynką. Bardzo, ale to bardzo rzadko jem drugie śniadanie. Szczerze mówiąc - w ogóle, kanapki przynoszę do domu. Na obiad jem często drób, lubię spaghetti, lasagne, pizze, kotleciaki, karkówkę. Z zup lubię tylko rosół. Na kolację czasem nic nie jem, ale jeżeli już to są to jakieś zapiekanki/tosty.

Zmieniony przez - fazeclanowy w dniu 2015-01-22 10:49:57
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 616
Wydaje mi się że już sam zauważasz swój problem. Głodzisz się więc nie tyjesz. Zacznij jeść w miarę regularnie może na początek :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak to jest z tym spalaniem tłuszczu dla skinny fat?

WHEY premium