SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co zrobic

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 878

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

21

Płeć

M

Waga

~103

Wzrost

195

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

3x silka w tygodniu

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

kontuzja kolana
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 99 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 597
Witam. Mam 21 lat i chcialbym powoli zaczac redukcje. Dieta swoja droga ale chodzi mi w tym poscie bardziej o cwiczenia. Trenuje na silowni 3x w tygodniu regularnie chyba okolo 2 lat(jedynie przerwy w wakacje kiedy wyjedzalem do pracy).Mam kontuzje kolana przez co nie moge biegac zabardzo ani wykonywac cwiczen obciazajacych kolana. I tutaj radze sie was co wykonywac jakie cwiczenia oprocz silowni aby przyspieszyc spalanie tluszczu oprocz silowni oraz jazdy na rowerze. Glownie zalezy mi na spaleniu tluszczu z nog,dupy i brzucha reszta o dziwo nie ma tluszczu ;o
Moze wspomoc sie jakimis suplami nigdy zadnych nie uzywalem moze czas najwyzszy a jak tak to co ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 452
Nie ma diety nie ma efektów. Możesz robić nie wiadomo jakie treningi bez diety to wszystko do dupy. Będziesz miał diete trzymał się jej to nie będziesz miał problemu co robić po siłowni. Bo 70% to jedzenie. Możesz brać sterydy g**** Ci dadzą bez michy. Uwierz , że twój organizm nie wybiera sobie czy dzisiaj spali Ci tłuszcz z dupska czy z przedramienia. Jeżeli jesteś nei zalany na górze(od brzucha w góre) to jakaś magia. Po 2 latach na silowni brzmisz jak byś pierwszy raz tam miał wejść. Przejrzyj dział diety przeczytaj jak dieta powinna wyglądac, jaka dieta na redukcji, jak działa redukcja wszystko od podstaw i jak już będziesz miał diete , bedzięsz się jej trzymał i po jakimś czasie zastoisz sie w miejscu i nie bardzo bedziesz wiedział co robić to wtedy przyjdz i Ci pomożemy, ale tłumaczyć wszystko od podstaw to sorry, ale za darmo się nie opłaca xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam,
proponuje skorzystać z pomocy specjalistów z zakresu odżywiania i treningu.
Przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie.
http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 99 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 597
Widze ze nie zostalem zrozumiany. Tak jak napisalem z dieta mam doswiadczenie i wiem jaka jest wazna w odchudzaniu ale do tego potrzebne tez sa jakies areoby i o to wlasnie pytam ! Co moglbym wykonywac aby spalic jak najwiecej kalorii(zangazowac jak najwiecej grup miesniowych). Kiedys poprostu biegalem i trenowalem kick-boxing teraz niestety przez kolano odpada...
Wiec jeszcze raz zapytam czy poleci mi ktos jakies dobre cwiczonka areobowe ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 99 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 597
Ponawiam pytanie poniewaz wciaz nie dostalem satysfakcjonujacej mnie odpowiedzi.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta na mase do oceny!!!!

Następny temat

POPRAWA DIETY NA REDUKCE prosze o ocene

WHEY premium