SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co wybrac na nastepny cykl ?animal stak2,clout,KO,Crevolution,CellPump?moze inne?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4672

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Cyklon,a jak sobie wyobrażasz sensowne doradzenie gościowi,który suplement dla niego będzie lepszy skoro nic o nim nie wiesz?!Jeżeli typ zastanawia się po czym lepiej mu "pójdzie",czy po zestawie kreatynowym czy po manipulacji hormonami,to może rzeczywiście należy zapytać o podstawy.Taki post świadczy o tym,że nasz kolega nie ma zielonego pojęcia o niczym,co w tym sporcie jest najistotniejsze...A może rzeczone 200PLN zainwestować w brązowy ryż,płatki owsiane,jajka i piersi z kurczaka?Moim zdaniem to lepszy wybór,bo jeśli nie spełnia podstawowych warunków do tego,żeby rosnąć to żaden "mega zestaw" nie zrobi z niego zawodnika.Do przemyślenia.Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ty chyab nei wiesz co to prawdziwe prohormony skor tak się tego czepiasz...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 606 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18352
body spoko dietke to ja mam dobra nawet jest za dobra od tego ca ja jem to puchne jak swinia nawet mama martwi sie jak wygladam i mówe ze kiedys byłem szczuplejszy i ładniej wygladałem....moja dietka składa sie z jak najwiecej białka ograniczam wegle bo mam spora tkanke tłuszczowa na brzuchu mam nie najlepesza przemiane materi....dieta skłąda sie z twarogu , serków wiejskich, jogutrów, ryb, kurczaków , wołowiny, jajek....staram sie jesc zeby w kazdym posiłku było conajmniej 25g białka weglowodanów nie licze bo zawsze jest tyle co ma byc ....cwicze rok jestem po cyklu na Xpandzie ...cwicze systemem dzielonym ...mój priorytecik to bicek a puźniej klata

Taedium vitae

I Can Sleep When I'Dead

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ty chyab nie wiesz co to prawdziwe prohormony skoro tak się tego czepiasz...
chyba widzsz że autor wyrażnie pisze żeby opd na pytania a nie dawać rady dobrej babci więc nie sap.
do przemyslenia.

pozdrawiam


aha czytaj co pisze wczesniej a potem sie wypowiadaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Widzę,że mam doczynienia z prawdziwym fachowcem,pokroju ludzi z którymi pracuję.Mówią Ci coś takie nazwiska jak Kryńska,Kopcik,Szczotka czy Brzózka?Trochę pokory kolego,bo na temat prohormonów mógłbym Ci opowiadać,jak mama bajki na dobranoc.Bez odbioru...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
żebyś znów nie skarżył to napisze baaaaardzo spokojnie:
przeczytaj jeszcze raz albo z 5 razy co napisałem i pokaż mi gdzie ja neguje Twoją wielką wiedze?

chyba autorr wyraźnie pisze ze ma diete itd, po co się czepiać?

bez odbioru.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 606 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18352
spkojnie panowie po co sie kłócicie ...przeciez mozna zyc w zgodzie ...nie widze nawet tu powodu na kłótnie ...tylko spokój moze nas uratowac ...

Taedium vitae

I Can Sleep When I'Dead

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Cyklon nie jesteśmy tu po to żeby się kłocić i dywagować kto ma większą wiedzę.Korzystajmy ze swoich doświadczeń.Ręka na zgodę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
O widzę że ostro się robi.To proste,że trzeba zapytac,czy chłopak chcący śmigac suplementację ma podstawy do tego,żeby się za to zabierac. Wiem to z własnego doświadczenia - za małolata poszedłem do sklepu i kupiłem białko oraz kreatynę. Jedyny efekt,jakie mi dały to potworne rozstroje układu pokarmowego (kibel co 20 minut) i dwieście parę złoty mniej w portfelu.Cóż,człowiek uczy się na błędach. Teraz wiem,że bez odpowiedniej diety i WIEDZY na jej temat nie ma żadnych efektów nawet na nie wiadomo jakiej suplementacji.Dla mnie to oczywiste, dla niektórych osób tutaj - niekoniecznie.Dlatego uważam tak samo jak Bajeri i Bodyline, że trzeba uświadamiac,bo w końcu po to istnieje to forum.Dopytywanie w każdym poście o staż,dietę ito może byc lekko denerwujące dla czytelników i osób,które pytają,ale to już jest efekt tylko i wyłącznie niewypełniania profili użytkownika oraz niewiedzy zapytujących.A żeby ją likwidowac, trzeba w kółko wałkowac upominanie o uzupełnianie informacji.My nie robimy tego,żeby kogoś wk****c, tylko żeby porządnie i prawidłowo doradzac.

pozdrawiam

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy są jakies "efekty uboczne" przy TS ?

Następny temat

dobrze robie?

WHEY premium