SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co wybrac

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1702

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 569 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2027
chce sobie cos kupic wspomagajacego do wakacji co byscie doradzili z tej grupy i dlaczego.

LEUKIC-muscle tech

SIZE ON-gaspari

ANIMAL STAK 2-universal

"Trzeba byc jak tygrys, miec respekt u innych ale byc silny"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1110 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13975
Zadnego z tych produktow. Jesli chodzi o stacki to (wymienie najbardziej popularne na forum od podstawowego do bardziej zaawansowanych) CP, Nitro II, K.O., XP, HP, Clout, Storm, Xstreme Stack. Jesli chodzi o dopalacze przedtreningowe to slyszalem ze Nano Vapor jest bardzo dobry. Shock tez nie jest gorszy ale najlepiej robic cykl Shock + Storm bo te suple sa do siebie dopasowane. Wybore jest duzy tylko zalezy od $$$.

"co cię nie zabije to cię wzmocni"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 569 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2027
co rozumisz przez podstawowe i bardziej zaawansowane?

"Trzeba byc jak tygrys, miec respekt u innych ale byc silny"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160367 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234165
podstawowe-zawierajace mniej rodzajow form kreatyny oraz substancji pompujacych i trensportujacych.
zaawansowane-zawieraja 2 lub 3 rodzaje kreatyny (jabko, ester,orotan) oraz wieksze dawki w porcji substancji pompujacych

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 569 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2027
jezeli ja jestem wrazliwy na srodki zawierajace cofeine co byscie polecali dla mnie na przyklad biore no-xplode tylko jeden scoop a nie jak zalecaja 3 i az mnie slabi czasami na silce takiego powera dostaje

"Trzeba byc jak tygrys, miec respekt u innych ale byc silny"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 1816 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31197
animal stack 2 o ile sie nie myle ma domieszki PH wiec nei wiem czy ci to potrzebne jak pierwszy twój cyklon wez se XP . Ale jezeli mam doradzać z tych 3 to Size On

2 kroki w przód jeden w tył i tak do usranej śmierci

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 479 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 119384
PH to miał ale w starym składzie, nowym składzie nie ma niczego takiego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 11895 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 164753
czemon z tym xp nie rób jaj weź trochę poćwicz zanim zaczniesz doradzać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a co ty chcesz od XP? Porzadny stack
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 11895 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 164753
ja nic ale niejaki czemon napisał jak pierwszy twój cyklon wez se XP
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak ma kase to moze brac i Horse Powera z ShotGunem

wcale nie trzeba zaczynac od mono

wszystko zalezy od fundyszy

peace
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Leukic

Następny temat

czysty hydrolizat serwatk vs.aminokwasy-co lepsze

WHEY premium