SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co tu wybrac?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1626

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
witam ;p
tak zaczne już na początku ,zastanawiam się co kupić na uzupełnienie masy , nie pytajcie o diete żebym rozpisywał bo nie jestem w stanie jeść tyle zwłaszcza że jest lato ,wogl nie mam apetytu ,rano to tragedia nic nie moge zjeść , no oczywiście staram sie jesć dużo i pełnowartościowych dań ,w diecie uzupełniam tylko b z tego co pisało mi w programie vitalmaxa ,ale mam 2 plan od używtkownika forum s.m.p.a i dziękować mu za to ,niestety niemoge tak dużo jest i wczoraj dowiedziałem się ze raczej jestem ekto ;/ co kupić na uzupełnienie diety i kcal ważnych dla ekto na nabranie masy? gain bolic 6000 czy mutant mass ??nie piszcie że za tyle kasy to moge kupić kurczaki ryż makaron ,bo to sensu nie ma ,dam info o sobie

Wiek :16
Waga:67
Wzrost :183
Staż :5 z hakiem
Budowa:ekto
Cel :masa
Suple :nic do tej pory

jakoś musze w te wakacje kupić jakiegoś gainiera bo tak jak mówie nie moge jeść takich ilośći ,w zime ,wiosne to się zmieni ale ja mam takie coś że w lato nie moge dużo jeść ... może polecacie co innego kupić czekam na pomoc ;p sogi też na was czekają
dzięki ,pozdrawiam ,zaglądajcie często

PS na suple /odżywki mam 200 zł
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dobra chlopaki,posłucham tomq i dobije do 75 a potem za cykl wezme się ,jutro powinienem dostać MM więc te 6 kg myśle że dam rade bo aktualnie jest z 65-69 ;DD więc nie będe zakładał nowego tematu tylko będe pisał tutaj ,ide coś wszamać ,pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Moze byc MM a moze i GB6000 roznica wegli w wyzej wymienionych na Twoim miejscu bym sie nie przejmował.
Zdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale podobno gb ma kreatyne , a z tego co mi pisałeś to za wcześnie u mnie na krete ....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Ma takie dawki kreatyny ze sie nimi nie przejmuj.
Jednak jesli Ci to przeszkadza bierz MM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie wiesz ,ja sie nieznam na odżywkach ,chce kupić żęby mi pomogło i sie opłacało ... może kupić coś innego ?polecisz coś ?>?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
w sumie gain bolic jest sporo tańszy ,ale czy lepszy ??kurde :) sam nie wiem ... jejku ... co wybrać ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Bierz Mutanta i po kłopocie adios
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
spoko ;p a rozpisał byś mi dawkowanie czy to według braków ??sog leci xDD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2024 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12306
bierzesz wg. braków w diecie.

Pomogłem?-daj sog'a :DDD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to zapraszam teraz tu jak masz chwilke ;p https://www.sfd.pl/1_cykl_kiedy_-t623370.html i plz odblokuj mnie na gg ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzedor sog leci ;d dzięki panowie ;D a najlepsze pory brania ?? rano ?przedtreningowo ?potreningowo czy wieczór ??a jak w dni nietreningowe ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

LG Anadraulic Pump

Następny temat

Wybór białka do redukcji

WHEY premium