SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

I co tu kurde teraz wybrac...? o_0

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1100

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez domer z działu Odżywianie.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 204 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7481
Mam maly dylemat, przez okres wakacji a wlasciwie dluzej niz tylko przez wakacje trzymalem scisla diete ale od pazdziernika kiedy zacza sie rok akademicki nie mam mozlowosci scislego jej przestrzegania co odbilo sie niekorzystnie na przyrostach masy miesniowej... postanowilem wiec ulozyc sobie diete tak aby czesc kalori dostarczac z białkiem i gainerem... i wlasnie gainera dotyczy problem..

na poczatku myslalem zeby kupic weidera 4000 7kg po konsultacji z trennerem (naprawde doswiadczonym czlowiekiem) powiedzial ze weider byl dobry jak on zaczynal zabawe z kulturystyka tj. 13-14 lat temu i ze klepia caly czas to samo od kilku lat.. doradzil mi Universala Hard Fast, wszystko bylo by pieknie tylko ze nie stac mnie na wydatek kupy pieniedzy na 1300g gainera bo starczy mi go na kilka dni (dawki 80g dzinnie) wiec pomyslalem ze moze kupie Gain Fasta Uniwersala, tylko nie wiem czy to dobry pomysl... co o tym sadzicie? co byscie wybrali w stosunku cena/jakosc????



Zmieniony przez - czrny_lbn w dniu 2006-12-22 17:57:47

Drive no faster then your guardian angel can fly ...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6230 Napisanych postów 75800 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753507
Piszesz ze nie masz kasy a wybierasz z dosc drogich gainerow. Wez cos tanszego, moze mct, mass xxl. Jezeli nie mozesz dostarczyd odpowiedniej ilosci kalorii, szczegolnie z ww to bedzie dobry wybor.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 10067 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27778
jak cienko z kasą to kombinuj
po co kupować najdroższe odżywki ?
np: carbo biogenixa + ostrowia,wymieszać to w odpowiedniej proporcji i już masz gainer

Scio me nihil scire. - Sokrates

We will never die, because we are UNITED !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 204 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7481
nie zrozumieliscie nie ze nie mam pieniedzy tylko nie widzi mi sie wydawac tyle $$ za hard fasta 1300g co za gain fasta 2300g o to mi chodzi.. poprostu ponad 100zł na 1,3 kg gainera to troche duzo i teraz nie wiem czy lepiej weidera tak jak myslalem czy gain fasta Universala tak jak mi trener radzil.. chodzi mi o to czy warto wydac ponad 2 razy tyle na UNIVERSALA czy brac tego 7kg Weidera? o to mi chodzi...=] ale dzieki za odpowiedz

Drive no faster then your guardian angel can fly ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 612 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23199
wydaje mi sie ze nie odczujesz duzej roznicy miedzy gainerami o podobnych proporcjach bialko wegle , mozesz kupic mass xxl , monster mass'a , vitalmax gainer 2 i mysle ze bedziesz zadowolony z kazdego z nich

pozdro

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6230 Napisanych postów 75800 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753507
Tez tak mysle.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pierwszy cykl

Następny temat

I co tu kurde teraz wybrac...?o_0

WHEY premium