SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co to za deca?? i jak ja brac z tesciem?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2745

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34


witam mam pytanie czy to orginał czy podróba? napisy nie scieraja sie wcale jak jest dobra to jak mam to brac nie jest to moj pierwszy cykl i mam teraz 10 tych zastrzyków i 10 tescia i jak mam to brac? a i jak odblokowac? z gory dzieki za odpowiedz
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 189 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4186
po pierwsze ankieta po 2 jaki to teść
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 4401 Wiek 25 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51501
Masz do tego opakowanie,ulotki,wytłoczke?

http://www.sfd.pl/Krac_...-t428435.html  -moja galeria.

Jedynym schematem w kulturystyce,jest jego brak... 'Krac'.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 189 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4186
a poza tym masz za mało tej deki bo tam jest 100 mg na 1ml to jest za mało ale najpierw ankieta i napisz jakiego masz teścia wtedy podziałamy.aha to jest deca holenderska z organonu tak jest napisane ale mi trochę na fake wygląda

Zmieniony przez - Raptor123 w dniu 2009-04-11 12:49:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34
testosteron prolongatum .a opakowania do tej deki nie miałem bo to kolega miał 22 zastrzyki i poszedł siedziec i jego dziewczyna mi to oddała mysle ze on podróby by nie dostał zadnej bo mały to on nie był i mał troche pojecie co do tego a jak 10 zastrzyków to za mało to moge miec kolejne 10 bo sie podzieliłem bo myslałem ze 10 starczy to nie bedzie moj pierwzy cykl mam juz 20 tescia za soba i 400 tab metki hehe ale to juz dawno temu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21799 Napisanych postów 71355 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576019
Tą dekę pakują w zbiorcze zazwyczaj.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34
a co do ankiety to jak wypełnie bo wszyscy by padli zesmiechu bo mam 21 lat jestem chudy nie idzie mi masa tylko siła wyciskam dwa razy wiecej niz sam ważę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34


tak wyglada moja sylwetka..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1360 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11129
..........ale masz motyle na twarzy

moj synek (10lat) do mnie: tato, badz wielki!!! majac dzieci, wspaniala, sexowna zone i poukladane finanse:
daje ognia i celuje na: waga:104-106 / ramie:46-48 / talia:86-88cm / udo:70-72
a maxy mam w p***zie, wazne, ze swoja zone na 1 rece podnosze!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 136 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1941
przesadzasz jest fajnie estetycznie

deki za mało a czy dobra nie wiem poczekaj na dalsze opinie

Jestem totalnie skoncentrowany nic mnie nie odwiedzie od celu żadnych nerwów żadnych obaw nic

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 189 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4186
Deci musisz mieć minimum 20 bo tam jest 100 mg w 1 ml a w tyg trzeba walić z 200 jak nie więcej . teścia też masz za mało bo prolo ma 100 mg w 1 ml a dobrze by było walić przynajmniej 200 mg c5d także jak byś chciał jakiś cykl zrobić to ankieta musi być zasady zobowiązują ja napisałem tylko tak ogólnie.Także wypełnij ankietę a dostaniesz rozpiskę
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wezly chlonne

Następny temat

czy mozna to laczyc

WHEY premium