SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co teraz??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2919

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2890
Po sylwku wrzucam cp+ka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 541 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11028
Ja polecam Cp lub nitro, ale jestem bardziej przekonany do nitro ale nitro jest droższe.
Pozdrawiam.

"Trening czyni mistrza"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 167 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4431
CZB
frezeq

umiesz czytac ze zrozumieniem.??
duzy Cp ma 70 porcji. Jak ktos cwiczy 3 razy w tygodniu to wychodzi 10 porcji na tydzien. 7 x 7 = 49 dni


jak ty to policzyłeś??? -wiem wiem jak ale sens...?!?!

Twoim zdaniem jeżeli w dniu nie ma treningu to "można" brać jedną porcję?
ok, można! ale czy nie słyszałeś o zasadzie Weidera, że mięśnie rosną odpoczywając, regenerując się? jeżeli brać kretę to dzień w dzień taką samą ilość. równie ważne jest jej dostarczanie na cylku w dni nietr -kropka!

pozdr

krzys88l

CP czy Nitro2 - ciekawe czy byś poczuł różnice. O kre nie napiszę teraz...może za pare miesięcy jak spróbuję. Ale jestem na to nakręcony na to.
w marcu leci Kre-Alkalyn 2500

Zmieniony przez - menciu w dniu 2006-12-30 00:33:29

Zmieniony przez - menciu w dniu 2006-12-30 00:33:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1073 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14855
menciu

slyszalem o wieli rzeczach i zasadach lecz dzisiaj mam ostatni dzien cyklu z Cp. Zrobilem cykl na 1 duzej puszcze i powiem Ci ze efekty sa naprawde zadawalajace. Nie cwiczylem ponad rok wczesniej regularnie pijac i jedzac dziennie 2 posilki. Przez rok spadlo mi ponad 5cm w bicu i schudlem 13kg. Teraz po 2 miesiacach zrobilem sobie ten cykl i jestem naprawde zadowolony.

PODSUMOWANIE TEST: Fitness Authority KA GJL + KA + VITARGO by CZB -> http://*******/18cq 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 932 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21109
Wez Cell Pumpa i jeszcze doloz KA i bedzie ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2438 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15362
menciu - ta zasada weidera nie odnosi sie do kreatyny, ale raczej do diety, w szczegolnosci bialek bo w okresie regeneracyjnym zeby wlokna mogly sie odbudowywac musisz jesc duzo bialka (oczywiscie nie tylko bialka)
A przy zmniejszonej o polowe dawce kreatyny w dni nietreningowe praktycznie roznicy nie odczujesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
w sumie nie powinno być chyba problemu.
bierzesz cp rano i przed teningiem a KA tylkopo treningu,
albo
cp w treningowe tak jak w pierwszej propozycji a w nietr. raz cp i raz KA.

wszystko juz chyba jasne.
ja jestem jesli to tylko możliwe zwolennikiem porownywalnych dawekw każdy dzień, a przynajmniej nie schodzenia poniżej pewnej przeciętnej, którą jest branie dwóvh dawek.
jednakże czasem jesli to jest niemożliwe to w nietr. można brać jedną dawkę

Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2006-12-30 20:06:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzieki za pomoc
chyba wezme cp, myslalem nad nitro ale wyproboje innym razem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3712 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59650
do cp dodaj koniecznie ka:)

Wszędzie dobrze, ale najlepiej tam gdzie się czujesz dobrze )))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pomysle nad ka zobaczymy jak bedzie z kasą bo idzie mi w**** na diete
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co do Swole V 3

Następny temat

skad wziac ritalin ?

WHEY premium