SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co sadzicie o gainerze 737

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4429

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 73 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2068
No ja sprobowalem narazie 737 1/2 kg i jak narazie regeneracja wporzadku, białko odpowiednia mieszanka, aminokwasow troche malo:/ ale za to jest z******** w smaku toffi...Tylko u mnie 1/2kg kosztuje 12,50zł a 3kg 61zł zastanawiam sie czy nie lepiej zamowic z megabola z 20kg od razu jak to 3kg wejdzie fajnie to chyba zamowie:D

Nie ocenia sie ludzi po tym kim sa co zrobili tylko po tym czym sie dziela z innymi...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 86307
odradzam

trening -> ból -> rozwój

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
Gainer roku..

tylu ludzi ktorzy sie nabrali na ścieme jeszcze nie widziałem co na tegoroczne hity megabola

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9317 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45818
3kg za 50zł takie rzeczy to tylko u Megabola...
Megabol możesz więcej, ale stracić...

Zmieniony przez - DEXTROZER w dniu 2006-08-06 12:38:48

PRO MODERATOR DZIAŁU

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 73 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2068
Ja to wziołem ze wzgledu na cene bo nie mialem na lepsze białko żeby se na cykl 12tyg kupić:/ no a w sumie poprzednio fajne weszlo tzn regeneracja. No i bede brał tego 140g dziennie i ma dobry aminogram...

Nie ocenia sie ludzi po tym kim sa co zrobili tylko po tym czym sie dziela z innymi...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 513 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24917
Czego sie dziwić Czarny. Ludzie ktorzy dopiero zaczynaja lapia sie odrazu na tanie hasla reklamowe i dosc dobra cene.Mysla ze kupili ekstra zarcie po rewelacyjnej cenie

Pep Bro ;*

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 3208 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17274
był obszerny post o tym gainerze; nie ma powodu żeby zakładać nowego; wystarczy sprawdzić zawartość merytoryczną tamtego.

Istnieją trzy rodzaje kłamstwa: przepowiadanie pogody, statystyka i komunikat dyplomatyczny.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 3543 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 65096
Zjadłem tego 2kg, piłem to głównie w szkole jako dodatkowy posiłek i było OK.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9317 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45818
"jest OK" ale jakie były tego rezultaty bo one się liczą

PRO MODERATOR DZIAŁU

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 116 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1263
Jak dla mnie bardzo fajny gainerek. Są lepsze.Po 50 zeta za kg więc jak kogoś stać... A te troche droższe skład mają podobny albo gorszy i mniej białka. Zresztą tu jest porównanie Sudenta, 5600 odświerzeń:
https://www.sfd.pl/temat233682-strona6/
Nie czepiać się!

myślenie ma kolosalną przyszłość...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nitrobolon + .........tak zobaczcie i odpiszcie:D

Następny temat

Lekka wycinka - szybka - TSE

WHEY premium