SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co na sam poczatek??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1638

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 761 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8830
mam ok 300 zł na cykl z odrzywek ktory chcialbym zrobic po wakacjach co powinno sie na niego składac?? (firma i produkty) / pytanie to kieruje głownie do expertow ale chetnie posłucham opini innych uzytkownikow forum.

trenuje juz rok i od nastepnego chce zaczac suplementacje co wy na to??

##################
#Barlinek Rulezz#
##################


Wejdz tutaj i kliknij na pajacyka http://www.pajacyk.pl/ 

Wejdz tutaj i kliknij na pajacyka http://www.pajacyk.pl/ 

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Białko moze być Olimpa Matrix.Gainer równiez Olimpa lub hi teca smp.
Pozdro.

MIĘTKI To co najlepsze w kulturystyce jest niewidoczne dla oczu..Respect for all!

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
w tych kosztach
białko +kreatyna a ilosci i firma w zaleznoci (cena) jak długo ma trwac ta suplementacja, czy jest to wydatek miesieczny czy na dłuzszy cykl

członek-mafia.suple.hardcor.pl
atleta.pl -najbardziej szczery i uczciwy dealer odzywek w necie
******************************
NACZELNIK DZIAŁU SUPLEMENTACJA
******************************
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 702 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9233
gainer profi whey mass 4kg za 136 kreatynka olimpu mono crepure 300g 50zł białko OVO 40zł glutamina ultimate 400g 110zł i wychodzi cie nieco wiecej niz 300zł ale sie opłaca!a i do tego dozuc glukoze ze spozywczego no i oczywiscie dobra dietka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!i masa idzie!

IF I HELP YOU GIVE ME A SOG!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no swietny pomysł glutamina przy ograniczonych kosztach!

członek-mafia.suple.hardcor.pl
atleta.pl -najbardziej szczery i uczciwy dealer odzywek w necie
******************************
NACZELNIK DZIAŁU SUPLEMENTACJA
******************************
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3704 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23096
hmm a te 39 w lapie i 100kg na klate zrobiles bez odzywek ;) ?


.:: Czlonek mafia.suple.hardcor.pl ::.
Doradca w dziele suplementacja.

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Popieram pomysł loco666.
Można zrobić 39 w łapie bez odrzywek spokojnie.
Co do glutaminy,mozna kupć mniejszą ilość i łykac po 5 gram.Można równiez z niej zrezygnowac i zamiast tego lepiej kupić kilo białka serwatkowego.Zdecydowanie lepiej przy tej kwocie.
Pozdro.
Czyli: 4 kilo gainera Olimp,kilo ovopolu,kilo serwatki Extensor,kreatyna 300 gram Ultime."Cykl" wyniesie koło 300 zł.Tak bedzie moim zdaniem najlepiej.

MIĘTKI To co najlepsze w kulturystyce jest niewidoczne dla oczu..Respect for all!

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 761 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8830
mietki co to jest ten ovopol?? / ja myslałem zeby zrobic cos takiego super mass 3kg , carbo 1 kg , i bialko hi tec protein 2,5 kg

##################
#Barlinek Rulezz#
##################


Wejdz tutaj i kliknij na pajacyka http://www.pajacyk.pl/ 

Wejdz tutaj i kliknij na pajacyka http://www.pajacyk.pl/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
To co napisałem jest lepszym rozwiązaniem.
Ovoipol to białko jaja,czyste i bez dodatków.Bardzo dobre i najtansze po 36 zeta za kilo.
Moja propozycja jest optymalna pod względem masy,ale jak masz ta kase wydac na suple i nic więcej w roku to można rozpisac to ekonomiczniej..ale mniej efektywnie.
Cykl który masz podany wyżej starczy w zależności od diety na 6 do 8 tygodni.
W sam raz na 1 masowy cykl treningowy.
jak masz mało kasy a te wydatki to całoroczny budżet na siłke to można zrobić rozpiskję oparta na Carbo i Ovopolu z kreatyną.
Pozdro.

MIĘTKI To co najlepsze w kulturystyce jest niewidoczne dla oczu..Respect for all!

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3695 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 35058
Przy takim ograniczeniu budżetowym proponuje pozostać przy gainerze i białku w połączenie z dobra dieta da znakomite efekty. Z białek w twoim przypadku jak najbardziej Ovopol będzie odpowiedni

GG 1 1 3 5 9 6 4 kom. 6 0 7 2 0 4 6 6 3

Hosse

Hosse

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4802 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37359
Popieram pomysl Hossego

Znam osobiscie Marcelka i mysle ze lepiej bedzie jak kupi duzo bialka i wegli lub poprostu gainera i bedzie jechac na nim ile mozna (tanio wyjdzie np SWG Olimp 9kg za ok 250zl + gluta do tego). Kreatyna wydaje mi sie zlym pomyslem - moze pozniej (na wiosne). Poza tym Marcel sam dobrze wie o tym ze bardzo szybko sie nawadnia i rownie szybko mu to spada wiec kreatyna odpada tym bardziej.

Zreszta Marcelek nigdy nie probowal zadnych odzywek wiec na poczatek gainer i dieta !!

LOL



##################
#Barlinek Rulezzz#
##################

Ajsowy

Laugh out Loud

"Jestem sobie prawdą, fałszem i zagadką też.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
A ja myślę, że glutaminę można kupować w momencie kiedy ma się zapewnioną stałą dodstawe odżywek wysokobiałkowych, jeżeli nie...to należy za całą sumę nakupować jak najwięcej białka, bo bez tego nic się nie ruszy, a to właśnie białka najczęście w diecie brak

członek-mafia.suple.hardcor.pl

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy ALC mozna stosowac jako suplement na mase??

Następny temat

OLIMP SUPER WHEY GAINER 4000 szkodliwy dla zdrowia ???

WHEY premium