SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co mam brac na poczatek ???

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6499

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
fajnie, fajnie,
jak mam doła to poczytam takie posty i od razu mi weselej

plywadztwa nie karzdy trenował! pamiętajcie o tym!!!

uuuu ha ha ha DD

I must find the truth that is true to me, the idea for which I can live or die...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 437 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 12260
Przenoscie te posty do dzialu humor, moim zdaniem bardziej tam pasuja, bo jeszcze ktos to wezmie na powaznie.

.

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 164 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 755
Nie zgadzam się z wami. Jeśli gościu się postara będzie miał niezłe przyrosty ja po 100 mietkach przybrałem 12 kg więc to chyba jakiś widoczny efekt nie??? Oprócz tego dużo żarcia, ćwiczenia, wody, odżywek węglowodanowo białkowych i jest dalej stała waga.

"... nuda, nic się nie dzieje aż mi się chce wyjść z kina.."

"I wychodzę"

"... nuda, nic się nie dzieje aż mi się chce wyjść z kina.."

"I wychodzę"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jerczu: tu nie chodzi tylko o przyrosty, ale o zdrowie i świadomość tego co się robi, jakąś elementarną odpowiedzialność,
pewnie, po 1000 tabletek miałbyś jeszcze większe przyrosty, pod warunkiem, że byś przeżył, prawda?

I must find the truth that is true to me, the idea for which I can live or die...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
BRAĆ CZY NIE BRAĆ OTO JEST PYTANIE???
AMEN
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2914 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17433
Jerczu ? Co Ty ******lisz ?
To są dzieci ! Rozumiesz 14-to latek ale " z wyglądu 18" !!!
Szczeniaki, precz z FORUM.

Fighter
Moderator: Sztuki Walki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2285 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18850
Oj Fighter, od razu dzieci, to są poważni kawalerowie, którzy postanowili wkroczyć na drogę wielkiego koksowania, cześć ich pamięci, Amen.

Pozdrawiam,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dyskusja pomiędzy 13letnim d****em a 15 letnim kretynem.Taaa........mozna by nakręcić komedie.

mikey.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
@ Mateusz, na poczatek powinnes swoje dane podac (ile wazysz, wzrost, jak dlugo trenujesz itd), potem moge Ci dac pare wskazowek, co wziasc na poczatke, w kazdym badz razie nie sluchaj ludzi, ktorzy mowia, zeby od metki albo omny startowac!!! To moga byc tylko ignoranci!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3390 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29769
mateusz i zielony_xxx
polecam 1000 metki i 300 omki...
moze wtedy dacie wszystkim spokoj na zawsze
14 i 12 albo ile tam lat, a jeden glupszy od drugiego...
mateusz lepiej wroc do plywaDZtwa

moze sam najstarszy nie jestem, ale przynajmniej sie staram nie dolowac reszty swoja gadka...

g4bb3r
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ruska metka

Następny temat

Deka

WHEY premium