SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co jeść żeby szybciej się opalić ?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7716

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 144 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1383
Siema Co można jeść oprócz marchewek i soczków Kubuś żeby szybciej opalić się na solarce ? Czytałam gdzieś, że można też jeść pietruszkę i seler ponieważ zawierają one psolaren, który przyspiesza opalanie...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 108
ja tam pije codziennie litr soczka marchwiowego, pare marcheweczek i jest GITES
co prawda robie to nie zeby miec ciemniejszą skóre, ale zeby trądzik jakos przykryc na ryjku , ale co najlepsze to to ze dzieki temu opalenizna dluzej sie 3ma i wogle, fajnie jest
Byle nie za dużo bo ktos pomysli ze żółtaczke macie

co ma byc to będzie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 2160 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16842
marchewka witamina beta karoten dobry jest tez krem brązujoco relaksujący ziaja sopot

Do byka nie podchodź od przodu do konia nie podchodź od tyłu a do idioty nie podchodź wogóle...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 144 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1383
chodzi dokładnie o ten krem ??
http://www.ziaja.com/pl/index.html?id=120&f=54 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 267 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2404
dobry jest tez krem brązujoco relaksujący - reczej tego nie jedz... :P

Oprócz marchewek i kubusi jedz marchewki i ucieraj soki z marchwi (sokowirówka) i wszystko co ma pomarańczowy barwnik 'beta karten'
Po co Ci seler czy pietruszka jak *marchew* jest w podobnej cenie i pewny wpływ na opaleniznę :)
W sumie jedz seler i pietruszkę i marchew, nie zaszkodzi, a raczej pozytwnie wpłynie - witaminki :D

...zycie jest za krotkie zeby je przespac ;p

serial do wszytkich gier i softow: 5P13R-D4L4J-1KUP5-30RY6-1N4L4

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1652 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16945
madzia jest mnostwo tematow na temat opalania,solarium itp wystarczy wpisac w wyszkuwiarce..
edit: a nie zakladac nowy post..

1971-1996-=TuPaC AmArU ShAkUr=-
-= DORADCA w dziale Uroda© =-
-= Znawca w dziale Nasze Zdjęcia© =-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 144 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1383
zanim bym te wszystkie tematy przeczytała do by duzo wody upłyneło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 236 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1444
z tego co wiem to śliwki maja tez duzo beta,apropos pietruszki - czytałam raz kiedys w pewnej babskiej gazecie ze ma ona wiecej Beta niz marchewka.

Life Is Beautifull :D:D:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2246 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9330
proponuje zakupic SOLARIN koszt około 50 zł ale efekty są.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 144 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1383
no więc z tą pietruszką to chyba prawda, tylko że zdecydowanie wolę chrupać marchew niż pietruszkę A co do Solarina to się chyba nie opłaca wydać 50 zeta, za to można iść 5 razy na 15 minut bynajmniej u mnie w Zabrzu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 235 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3455
Mam pytanie: Na ile starczają tabletki Chance (gdybym brał 1 dziennie)?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 2090 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20230
jak masz 50 w opakowaniu to pewnie na 50 dni(chyba ze sie myle )
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nos....

Następny temat

uczulenie a słońce

WHEY premium