SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co jak wziąć proszę o pomoc

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 676

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16
dostałem od kumpli w prezencie mini kuracje tylko nie wiem co z czym wziąć, trenuje od stycznia regularnie ale jestem hardgainerem. Dostałem od nich : 3 paczki testo prolongatum z jelfy, boldabol 200 flakon i mix testo z malayan tigera tez flakon. prosiłbym o rozpiskę co brać w kolejności co ile dni i jaki odblok.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94645 Napisanych postów 364619 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669606
ankieta,ale jak dla mnie za wcześnie na saa

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16
1. 23lata
2. 67 kg
3. 187cm
4. bic 33, klata 97 udo 52 talia 84
5. regularnie od stycznia 2010
6. brak
7. brak
8. 4 razy w tygodniu po 1,5 - 2 godziny
9. masa
10. brak
11. a co to jest BF :/?
12. hardgainer
13. zdrowy,
14. nie łysieję
15. szybka przemiana materi,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94645 Napisanych postów 364619 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669606
brak diety=brak przyrostów i saa tego nie zmieni,sterydy są jedynie dodatkiem a największy udział w przyrostach czy też redukcji ma dieta

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 1025 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8980
tu nie chodzi nawet o to ze ćwiczysz ile ćwiczysz w miesiącach bo jest tego czasu nie wiele ale nie o to chodzi zbyt wiele czasu poświęcasz na siłowni 1,5-2 godziny to jest spore przegięcie dla kogoś z takim stażem starczy 40-45 min i uciekasz z siłowni ale robisz intensywny trening a nie jak baba pewnie napiszesz ze robisz intensywny ale robiac 2 godziny intensywnego treningu np. barków czy powiedzmy ud nie był byś w stanie następnego dnia chodzić czy utrzymać kubka z mlekiem dla tego trening jest do zmiany

jak widać mało jesz i nie ma co udawać ze jesz non stop i to wielkie ilosci bo gdyby tak było wymiotował byś dość czesto a pewnie takich objawów nie ma prawda wiec mało jesz za mało a wydaje ci sie ze pochłaniasz ogromne ilosci

nie chodzi juz nawet o staz czy twoje wymiary ale o wage musisz wygladac jak przysłowiowy leszcz i bedziesz leszczem jesli teraz podejmiesz decyzje o braniu dopingu bo w jakim celu skoro trening masz do dupy zle jesz to po co

przy tym wzroscie to naprawde 80kg mozna zrobic z palcem wiesz gdzie dla tego miej jaja i zryj jak swinia co popadnie dodawaj oliwe do posiłków

...wole usiąść,zjeść,bez ciśnień pomyśleć..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16
w takim razie gdzie szukać diety? wiem, że przy diecie brany pod uwagę jest wysiłek fizyczny w ciągu dnia. Mój wysiłek fizyczny jest na wysokim poziomie przez cały dzień. Odżywiam się regularnie.

Zmieniony przez - koVWal w dniu 2010-11-11 19:25:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82727 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699734
dzial odżywianie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 1025 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8980
dokładnie j/w i pamiętaj ta oliwa sporo da

...wole usiąść,zjeść,bez ciśnień pomyśleć..

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zamula

Następny temat

CYKL meta+deca+prol+wins do oceny

WHEY premium