SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

clenbuterol

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3505

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzieki za opowiedzi, naprawde dokladnie o to mi chodzilo, konkretnie i na temat. Co do pelnoletnosci to jestem pelnoletnia, a co do tego zebym lepiej cwiczyla i przeszla na diete to niemozliwe poniewaz obecnie przebywam w USA gdzie jak wiadomo nic nie jest zdrowe, wszystko ma tluszcz i chemie i stracenia wagi w sposob naturalny graniczy z cudem ;)) A ja musze byc "gaga" w koncu Polka jestem, nie moge byc przeciez jak te grube Amerykanki, co nie ??!! Pozdrawiam i jeszcze raz dzieki za pomoc ;))
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1863 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38927
Dobra Jan poniekąd masz racje zwracam honor.

"..o tutaj jest fulu wypas na witamince widac ze jestes bo pucuchy jak u chomika
normalnie powiedz ziomek co,wstrzykiwales zeby tak na rylku fajnie opuchnonc wodom
to se takie rozpiszemy podobne bo to od razu budzi respekt na dzielnicy jak z
rentencjom na mordzie sie,kolesie bujajom od razu widac ze konkret ekipa..." by bamber16

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 435
ehhhh... chciałbym wprowadzic pare poprawek, clen jak sie bierze codziennie to daje słabe efekty, jest to srodek ktory utrzymuje sie 48 godz w organizmie człowieka klatego tez stosuje sie inne dawkowanie co nie wymaga przerw w cyklu, 2 dni brania 2 dni przerwy, najlepiej 30 min przed treningiem albo naczczo w dzien nietreningowy. dawkowanie jest bardzo prost od 2 do 6 dziennie, zalezy jak masz `mocna głowe` bo mnei np napier... tak po 4 dziennie ze musiałem zejsc do 3, a moi znajomi jedli po 6 i było ok, i jest jeszcze jedno, clenbuterol jak napewno wiesz nie jest lekiem odhcudzajacym strikte, jest to lek na astme a jego skutkiem ubocznym jest spalanie tkanki tłuszczowej, a jak kazdy skutek uboczny ma swoje humorki, wiec rowniez sie nie zdziw jak pare godzin po zaaplikowaniu dawki zaczna Ci sie strasznie trzasc raczki, to normalne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przepraszam to w koncu jak mam to brac, co 2 dni, czy 2weeks on-2weeks off?? Moglby mi ktos podac rozpiske ??????????????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam jeszcze takie pytanie, czy to sie bierze jednorazowo, tzn np rano 2 tabletki, czy np 1 rano 1 po poludniu?????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 656 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5946
Sam tak robiłem i na efekty nie narzekałem. Po co cały czas być na tym środku i męczyć organizm? Branie powyżej 2 tygodni jest bez sensu i nie przyniesie dodatkowych efektów. Dlatego po tym czasie należy dać organizmowi odpocząć.

Myśle, że lepiej będzie jak sobie podzielisz to na mniejsze dawki.

~ nie cierpię czarnuchów, pedałów i wazeliniarzy ~

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 660 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8179
Jak wyżej.....dziel dawki (bo jednorazowa mogłaby Cie "wytelepać" za bardzo).....i bierz 2 tyg on 2 tyg off. + Mnóstwo aerobów i dietka....do tego ewentualnie ECA ale ECA + Clen to już lekki hardcore.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 932 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4290
a tam ,ze clen i eca to odrazu hardcore,no moze nie disco,ale naprawde wart brac 2 tygodnie clen potem 2 tygodnie eca i tak w kolko az bedziesz zadowolona ze swojej figury ze faceci znow beda sie slinic,ale pamietaj dieta to podstawa,rozbij ten clen na 2 procje,jedna z rana a gruga do godziny 16.00-17.00,bo bedzie ciezko spac,mi tam i tak zawsze ciezko spac nawet jak biore o 14.00 ostatnia dawke ale moj znajomy to bral 2 tabsy clena przed spaniem i kurna musial budzik nastawiac bo by spal caly dzien
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 435
2 tygonie przerwy sie robi przy dawkach codziennych racja, ale lepiej działa w systemie 2 dni brania 2 dni off i tak max 100 tabletek, dla kobiet w szczegolnosci bo cykle 2 tyg na 2 sa dla kulturystów albo po cyklu a nie podejzewam oklezanki o zadna z tych mozliwosc. zrobisz jak bedziesz uwazac ale biore juz tak od lat jak mam potrzebe zrzucic zimowe zapasy :) i działa na mnie bosko i na wielu ktorzy stosuja to dawkowanie rowniez
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
Skarbie czy Ty naprawdę potrzebujesz środków tego typu?

Prześlij zdjęcie - do wglądu, żeby można było ocenić Twoją otyłość...

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ciekawy jestem

Następny temat

Jak rozpoznac methandrostenolon?

WHEY premium