SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

clenbuterol

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3508

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pytanie do DON KOX : czyli jesli mam brac 2 dni a potem 2 dni off, to moglbys mi podac rozpiske jak to brac, o ile co ile zwiekszac??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
Nie żadne 2 dni tylko 2 tygodnie!

Jak na kobietę zacznij od bardzo małej dawki pól tabletki czyli 0,5 z 40mcg = 20mcg

cos takiego

20 20 40 40 60 60 60 60 60 60 60 60 40 20mcg to tylko przykład

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
DON KOX napisal ze mam jako kobieta brac 2dni on - 2dni off, wiec chcialabym wiedziec jak mam brac to w takim systemie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 3951 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62148
2 tygodnie na/2 bez...w zamian w tyg. bez clenu np. efka lub kis stacek ECA..

lajt...... moja mała zaczyna w 1dniu 1/40mcg a wdrugim juz 2 i jedzie tak.... czasem kawką zapije..i nie nazeka...zbytnio
ale w sumie niepolecam...bo rączki lataja jak na jakiejs delize..

wczorajdziś*(LOUD)*jutropojutrze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1002 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19653
Mnie zastanawia .Jaką to ma skuteczność w paleniu tłuszczu w porównaniu do ECA.Gorsze/Lesze/Takie Same ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 435
tak jak napisałem wyzej mozna brac od 2 do 6 tabletek za jednym razem, zelezy jak bedzie na Ciebie oddziaływac, ale sadze ze 3-4 powinny wystarczyc, ale jezeli przy 4 bedzie Cie bardzo bolec głowa to zejdz na 3 i sie tego trzymaj, pamietaj w clenbuterolu nie stosuje sie piramidek ani inneg typu dawkowania. jak juz zreszta napisałem wyzej, jak masz jakie zajecia aerobowe to 30 minut przed nimi a jak nie to naczczo, i nie przekraczaj 30 dni brania bo szkoda watroby, i nie stosuj clenu za czesto bo w duzych dawkach jest rakotworczy co sie wzmaga przy braniu go codzienie i nic nie daje 2 tygodniowa przerwa. ale nie przeraz sie jak bedziesz brała w systemie 2/2 dni to bedzie spoko. a jak po 30 dniach uznasz ze efekty nie są wystarczające, to wtedy 2-4 tyg przerwy i jazda od nowa. powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 660 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8179
Don Kox 6 tabletek kobiecie? I to jeszcze takiej która nie brała tego wczesniej.....panie daj pan spokój
Porada niczym na amerykańskim forum
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 656 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5946
"..... i nic nie daje 2 tygodniowa przerwa"

czy wiesz po co się wprowadza tą 2-tygodniową przerwe?!

~ nie cierpię czarnuchów, pedałów i wazeliniarzy ~

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 435
Overfiend `sadze ze 3-4 powinny wystarczyc` to po pierwsze, jezeli chodzi o drugi zarzut to wiem po co jest 2 tygodniowa przerwa, zgadzam sie całkowicie ze stosowaniem prrzerw bo niemozna stosowac clenu dłuzej niz miesiac jak zreszta napisałem wyzej, ale lepiej jest brac przez 15 z 30 dni cyklem jaki przedstawiłem wyzej a potem zrobic np. 3 tyg przerwy bo jest mniejsze ryzyko skutkow ubocznych. i nie oburzajcie sie tak nie twierdze ze Wasz cykl jest zły wrecz przeciwnie, tylko twierdze ze znam lepsze rozwiazanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 3951 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62148
można..tylko poco...
to wcale nie jest lepsze rozwiązanie...
no ale ty wiesz lepiej


Zmieniony przez - thatman w dniu 2004-10-24 19:02:31

wczorajdziś*(LOUD)*jutropojutrze

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ciekawy jestem

Następny temat

Jak rozpoznac methandrostenolon?

WHEY premium