SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ciekawe pytanie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3874

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 844 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 27935
siemanko tak z reka na sercu wzialem na jeden cykl 25omek 25 superke i 150 metki wtedy ladnie mi masa poszla narka

zyc szybko umierac mlodo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1594 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14325
Nie wiem,czy to dobry pomysl z chwaleniem sie. Mlodziez przeczyta i pomysli:"...... walil tyle i zyje,wiec moze ja tak samo przylutuje"-i tragedia gotowa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 844 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 27935
siemanko kijanka ja tu wacle nie mialem zamiary sie chwalic jest taki post wiec staram sie na niego odpisywac a tak wogle to nie chcialem ile wzialem wszystkiego tylko odpowiedzialem na pytanie deca deuko poniewaz pytal ile wzialem tego na cykl wiec tylko odpisalem i niech zaden moldziak nie bierze sobie tego do serca i niech nie kopjuje tego cyklu pozdrowka

zyc szybko umierac mlodo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja w przyszłym tygodniu robie front loading
800mg Deci + 1g Enanthan= 1800mg.
Potem 9 tygodni po 400Deci i 500Enan.

BASEATTACK
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6701 Napisanych postów 16650 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 102340
Kondiash ja mam pytanie do Ciebie.
Piszesz że robisz front loading no i wszystko oki ale eanan to będziesz miał polski prolongatum czy coś innego o stężeniu 250mg??
No bo wiesz:800mg deci to 8ml i 1000mg enan to następne 10ml(jeżeli masz polski 100mg)to Ci wyjdzie 18ml jeżeli masz 250mg to wychodzi razem z decą 12ml.Bierzesz to na jeden strzał odrazu czy kłujesz się wszędzie gdzie można (łydki,uda,pośladki,klata.barki)?????
A tak szczerze to myślę że ten front loading nie za bardzo pasuję do Twojego profilu(42 łapsko) i dajesz całkiem dobry przykład młodym i początkującym.
42=1800mg?????????
hihihihihihihi

Wiele jest dróg do sukcesu ale prawda jest tylko jedna.

Aktualny BLOG http://www.sfd.pl/[BLOG]_Natan33_Living_the_dream...-t1126442.html
http://www.sfd.pl/temat215501/ stary temat i zdjęcia z przed lat
http://www.sfd.pl/temat229096/  z czasów jak jadałem owsiankę

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 6929 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32603
pewnie zap*****la jedna wielka strzykawa w dupe

auuuuua az mnie zabolalo jak pomyslalem o takiej ilosci olej w posladzie

Expert w dziale DOPING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 6615 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 139516
moze najwiekszych cykli nie bede opisywal bo gdy je robilem bylem glupi i nie wykorzystywalem calego towaru
powiem tylko ze moj next cykl to (zamierzam tera walic hardcory wiec dawkowanie tez nie jest male)

1-7 700 mg propa/tydz
1-7 75 mg trenu/dzien
1-7 30 mg wina/dzien (tabsy)

pozniej przerwa z 7 tygsow sadze i zrobie 16 tyg cykl (eq enan wins eq i prop z poczatku + hgh)

-----------------
sup bro?
blinG! blinG!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 6615 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 139516
btw jak widac bedzie to cykl raczej na zgubienie tluszczu (bo ostro sie zalalem odkad mam roz***ane lokcie ...)
btw2 wczoraj mialem pierwsza impre od dluzszego czasu na ktorej nie kiralem prawie w ogole (pare drinow) wiec sadze ze dobrze wykorzystam kazda krople soku

-----------------
sup bro?
blinG! blinG!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 5644 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 79473
wariat


!!!MANIA KOKSOWANIA!!!
Moderator-mafia.suple.hardcor.pl
MODERATOR TEŻ CZŁOWIEK
"Wszystko jest trucizną decyduje tylko dawka."
"To co dla mnie jest podłogą, dla innych może być sufitem"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 6615 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 139516
SAM JESTES ! TY ! TY !

-----------------
sup bro?
blinG! blinG!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wino a Kreatyna

Następny temat

czym sie rózni jelfa od bioreactora??

WHEY premium