SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ciczenia w domu dla poczatkujacego 16 latka :D

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6170

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wow dzieki Mawashi za wyczerpujacego posta :D postaram sie dostosowac do tego treningu w razie jakis niejasnosci dam ci znac i jeszcze raz wielkie dziex bardzo mi pomagasz.

Moja klata nie miesci sie na zadnym zdjeciu :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przeanalizowalem te treningi i mam pare pytan:
1)Czy cwiczyc mam tak jak do tej pory czyli co 2 dni?
2) martwy ciag z butelkami ciezkimi- sprawdzilem co to jest i znalazlem taka uwage: "Ćwiczenie raczej nie polecane początkującym. Zanim zacznie się je stosować w swoim treningu należy wzmocnić odpowiednio mięsnie grzbietu, a to wymaga czasu( i oczywiście treningu )" nie wiem czy moge wykonywac te cwiczenia ale nie wiem czy rzymski martwy ciag to to samo co porpostu martwy ciag??

hmm no to chyba wszystko o co chcialem sie zapytac sry ze tak zawracam gitare ale to dla mnie wazne mam duze zaangazowanie i chcem je wykorzystac :D
3)Uginanie i prostowanie nadgarstków ze sztangielkami w siadzie- rozumiem ze to maja byc lekkie butelki??

aha mozliwe ze uda mi sie zalatwic hantelki (stara nie chce zadnych butelek z piaskiem w domu :D) i myslalem nad takim sposobem ze dokupie sobie jeszcze 1 4kg hantle i 2x 2kg a jezeli bede chcial ciezkie to porostu wezme naraz 4kg i 2kg co o tym sadzisz?


Moja klata nie miesci sie na zadnym zdjeciu :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
no racja m.ciag na prostych nogach nie jest polecany poczatkujacym, ale za to mzoesz dać :
uginanie nóg osobno stojąc z butla przyczepiona paskiem do kostki
(tylko nie wiem czy to wygodne bedzie- cos pokombinuj)
to samo mozesz zrobic tylko siedzac - PROSTOWAC na przednie uda , (oczywscie opracuj jakis wygodny sposób przymocowania

Oraz nowe motto : "zabij i zakop swoich starych wyrośnie 2x wiecej "
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
yyy eee hmm przemysle to :D dzieki za rade

Moja klata nie miesci sie na zadnym zdjeciu :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Mozesz robic rzymski martwy ciag, tylko dobrze poczytaj o technice wykonywania cwiczenia i zrob je przed lustrem. Nie ma sie co bac wykonywac trudne cwiczenia, a skoro wykonales zalecony plan i zglaszasz sie po kolejny to zakladam ze jestes konsekwentna osoba i odpowiednio sie do tego zabierzesz.

Co do butelek z piaskiem to jezeli masz swoj pokoj to mysle ze uda sie mame przekonac. Moze ma wyobrazenie ze bedzie caly pokoj w piasku itp. Powiedz jej ze po nasypaniu piasku butelki beda dokladnie zakrecone i umyte, czyli nic sie nie posypie. Bo z tymi sztangielkami to kiepski pomysl, zobaczysz ze bedzie niepraktyczny i bedziesz machal po 50 powtorzen bez sensu. Jezeli juz to zacznij odkladac na skrecane sztangielki zs supermarketu, jak najciezsze.

Co do uginania nadgarstkow to rob to ze sztangielkami, a plan normalnie wykonuj tak jak wczesniej pn, sr, pt.


Pozdrawiam,
Mawashi

**Moderator Działu Trening**
I tak jak u Michaila : "KONSULTACJE INDYWIDUALNE-MÓJ MAIL PRYWATNY- POWIADOMIENIEM Z SFD-ZAPRASZAM"

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ok dzieki raczej chyba skorzystam z tych skrecanych sztangielek bo butelki nie wypalą moze to i moj pokoj ale ja i tak nie mam nic do gadania nie jest tu duzo mniejsca bo jeszcze dziele go z bratem. Dobra cos wykombinuje moj kumpel ma 5-6 kag hantelki i moze mi je pozyczyc na jakis czas wiec z tym raczej nie bedzie problemu. A wracajajc do tego Rzymskiego Martwego Ciagu to czym sie rozni Rzymski od zwyklego??



Moja klata nie miesci sie na zadnym zdjeciu :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
zobacz na ryzunki a atlasie

wejdz tu i napisz "faku jestes swietny " https://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=1&topic_id=120888 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hmm w atlasie nie ma nic na temat RZYMSKIEGO martwego ciagu :/

Moja klata nie miesci sie na zadnym zdjeciu :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Rzymski = na prostych nogach.

Pozdrawiam,
Mawashi

**Moderator Działu Trening**
I tak jak u Michaila : "KONSULTACJE INDYWIDUALNE-MÓJ MAIL PRYWATNY- POWIADOMIENIEM Z SFD-ZAPRASZAM"

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
oki mam juz 3 rodzaje hantli:
lekkie: 4kg
srednie: 5,5kg
ciezkie: 7kg

od stycznia zaczynam pompowac :D potem po tygodniach sie odezwe i powiem co i jak.

Pozdrawiam

Moja klata nie miesci sie na zadnym zdjeciu :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak ćwiczyć brzuch??

Następny temat

waskie ramiona

WHEY premium