SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

chcę coś ze sobą zrobić pomocy

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1817

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 86 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 506
Ani masę ani redukcje- trening obwodowy. Po jednym ćwiczeniu na dana partie (góra dwa na duże partie mięśniowe) 3s/9 p takich treningów na forum masz masę poszukaj wklej powiemy ci czy da rade

Przede wszystkim zwiększ masę!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
To u mnie instruktor polecał jogurt naturalny po treningu dla dziewczyny.

Pomoc instruktora jest potrzebna fakt ale niech to będzie osoba z pasją i znająca się a nie rozpisująca na "odwal się".

Widziałem także dietetyków rozpisujących diety 1000kcl.

pelcu16

Tutaj nawet nie trzeba się zastanawiać tylko budować podstawy.

Pokaż przykładowy dzien z odzywiania.



Zmieniony przez - Viren w dniu 2010-12-19 12:15:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 86 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 506
Nom niestety ale tak jest jest mnóstwo konowałów "instruktorów" którzy zapłacili za papier i teraz siedzą na siłowniach i ludziom głupoty wciskają:/

Przede wszystkim zwiększ masę!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 509 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45468
1 Sniadanie
2 kanapki z serem żółtym i szklanka mleka

2 śniadanie
nie zawsze jem ale czasem rogalik z czekoladą

3 obiad
ziemniaki mięso i sałatka jakaś czasem zupa

4 podwieczorek
przeważnie jakiś słodycz albo coś tego typu byle słodkie

5 kolacja
kanapki i szklanka mleka

Tak mniej więcej się odżywiam a co z tym treningie znowu obwodowy ćwiczyłem nim już 2 miesiące
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Tak jak myslałem, brak efektów bo lezy totalnie dieta.

https://www.sfd.pl/Zbiór_linków_działu_Odżywianie-t418003.html

szukaj tu 10 wskazówek żywieniowych.

Mozna zrobić FBW skrócone na samych podstawach tylko czy ma ci kto pokazać technikę ćwiczeń ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 86 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 506
oooo koniec:D nom i Ty się dziwisz że siedzisz w miejscu jak to co Ty jesz to nawet ciężko opisać:D "jakiś słodycz" nom koniec:D

Przede wszystkim zwiększ masę!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 509 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45468
w tym fbw to chodzi tylko o wycisk martwy przysiad wiosłowanie a prawidłową technike można znaleźć w altasie ćwiczen tak że ok

Zmieniony przez - pelcu16 w dniu 2010-12-19 12:30:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 86 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 506
o martwy ciąg ale lepiej poproś kogoś na siłowni żeby pokazał Ci i skorygował bo błedy i tak będziesz robił wykonując ćwiczenie nawet jak obejrzales jak to się robi

Przede wszystkim zwiększ masę!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Dobrze byłoby jakby miał ci kto pokazać technikę bo samemu to sobie można krzywde zrobić.

Ew. mozesz nagrać wykonanie i tutaj wrzucić, ktoś oceni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 509 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45468
no ok tylko ja ćwicze u siebia w piwnicy i nie mam dostępu do profesjonalnej siłowni a jak wg was powinien wyglądać ten trening ile seri po ile powtórzeń
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan masa. ZMIANA

Następny temat

pytanie co do robienia masy

WHEY premium